MENU

Rafting Salza Rakousko. Doprava s námi nebo vlastní. ( 3 dny )

20. 9. - 22. 9. 2024
CENA: 5 650 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Rafting na Salze v Rakousku Štýrsku

Rafting na člunu s profi guidem. Víkend na nejznámější rakouské řece SALZE v romantickém prostředí kaňonu, skal a soutěsek. Kaňon spodní SALZY je dlouhý 23 km. Raftujete úzkým peřejnatým místem Dlouhá ulička i soutěskami skalních převisů. Máme spoustu času a tak můžete raftovat, skákat a dovádět až do úplného vyčerpání. Obtížnost SALZY WW 2-3 (+) je skvělá i pro začínající raftaře a v létě pro rodiče s dětmi od 13 let. 
Pokud jste 3, alespoň jeden máte vodácké zkušenosti a nechce se vám jet na velkých raftech, můžete jet na hravém mini raftu pro tři a ušetřit rakouské poplatky za rafting.
 

1. den: navečer odjezd do kempu na SALZE.
2. den: rafting na SALZE, možnost prohlídky vodopádů Wasserlochklamm, večer pro zájemce gril párty.
3. den: rafting  na SALZE, odpoledne odjezd domů, návrat do 23:00. 

Kód Termín Cena zájezd
520 26. 7. - 28. 7. 2024 Obsazeno
526 30. 8. - 1. 9. 2024 5 650 Kč objednat
536 13. 9. - 15. 9. 2024 5 650 Kč objednat
538 20. 9. - 22. 9. 2024 5 650 Kč objednat

Cena zájezdu 5 650 Kč zahrnuje

 • dopravu
 • rafting s profi instruktory nebo rafting na mini raftu
 • rakouské poplatky za nástupní místa
 • 2x kemp
 • zapůjčení vybavení - vodácká bunda, vesta, přilba
 • pojištění CK
 • VLASTNÍ DOPRAVA: sleva 700 Kč. Parkování auta na parkovišti na okraji kempu zdarma. Parkování přímo v kempu u stanu nebo chatky 3,50 €/noc. Noční klid je od 23:00 hod.
 • DĚTI 13-15 LET: sleva 300 Kč.
 • PŘÍPLATEK: neopren 200 Kč a neoprenové boty 130 Kč.
 • PLATÍ SE NA MÍSTĚ: rakouské poplatky za rafting 40 € za osobu. (Neplatí mini rafty, kánoe a kajaky).
 • UBYTOVÁNÍ ZA PŘÍPLATEK:  4 lůžková chatka za 52 € na noc při obsazení chatky 3-4 osobami, 48 € chatka při obsazení pouze 2 osobami, platí se na místě.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Příbram a Písek, nebo Benešov a Tábor, České Budějovice.
Doprava: autobus nebo minibus podle počtu přihlášených. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu. 
Vlastní doprava: sejdeme se v sobotu před recepcí v 10:00, další už podle instruktorů. Počítejte s tím, že když nebude volné místo v autobusu, budete svým autem jezdit i kolem řeky, ale většinou se nám podaří naložit na převoz alespoň řidiče. Jinak si auta se svozem vzájemně pomáhají. Vzdálenost z Prahy do kempu je 356 km, z Brna 312 km.
Ubytování: 2x ve vlastním stanu v kempu s dobrým sociálním zázemím a hospodou. Chatku objednávejte s časovým předstihem, je jich málo a je o ně velký zájem.
Stravování: vlastní vaření a na sobotní večeři si můžete objednat grilovaný steak a zeleninu.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí pro rafting: je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu z důvodu nemoci. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 35 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 19 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky nejpozději 7 dní před odjezdem. Najdete v nich čas odjezdu a upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, potravin a tipů na stravování, případné upřesnění programu atd. Dojde-li ke změně oproti katalogu je informace v těchto materiálech rozhodující. V případě zásadních změn jsme povinni postupovat podle VOP.
Dárek?

Reference

Káťa
Ahoj, na Salze bylo krásně! Děkuji za dosazení skvělého zadáka do mé kánoe, vše bylo úžasné! Podobně krásně bylo i před měsícem na Innu a Sanně, také děkuji za zážitky! Těším se na příště, ráda bych využila na jaře některého z vašich kurzů kajaku, abych mohla jet s vámi případně sama na kajaku a neblokovala vám vaše milé spolupracovníky! :-) Díky, Kateřina
Tom
Ahoj zuzi, všecko bomba, Morava děkuje,jen gril mohl být bohatčí. Ale naše nedožranost,není chyba cvoko. S pozdravem Tom.
Markéta
Ahoj, Salza se nám moc líbila, hodně jsme se toho naučili a těšíme se na další "výlet" s vámi. Fotky jsou nádherné. Markéta a její "děti". AHOJ
Jan H.
Dobry den pani Novotná, jsme na cestě domů a musíme Vám poslat recenzi na vikend na Salze. Bylo to vynikajicí od začátku do konce! Byť jsme zelenáči a pákrat jsme kontrolovali pozice kamení na dně řeky, dostalo se nám záchrany a povzbuzení do dalšího úseku. Libil se nám celkový přístup a organizace instrukorů. Jen co uschneme, podíváme se, co nabízíite po zelenáče +. Děkujeme. Jan H.
Lenka, Jakub, Petr
Mila Zuzko a vsichni ze Cvoku,Vikend na Salze jsme si moc uzili a velmi dekujeme, ze jste nam vysli vstric s chatkami a s nasim pozadavkem na miniraft (ackoliv jsme se na nem trochu lemplili a zdrzovali - zasek na prvnim kameni v pereji  a pak na kazdem dalsim ;)). Jste uzasni a jeste jednou dekujeme!
Dušan
Ahoj, chceme poděkovat za výborný zájezd na Salzu, obzvlášť díky  Vaškovi a jeho " kolektivu ", kteří s námi byli na řece 14.-16.8., vše bylo v pohodě a rozhodně s Vámi jedeme i příště. Zdravíme a  přejeme hezký den. Ingrid  a Dušan
Ludva
Dobrý den, akce na Salze byla paradni, deset z deseti bodu pro Cvoka, náš/váš průvodce má dvanáct z deseti????????. Perfektně nás vedl, na vše nás upozornil ( zná tam každý šutr) a ty cvaknute včas odchytl hozenym lanem. K tomu všemu perfektně griluje. Vybavení mate nové a plné funkční. Kemp hodnotit nebudu, není váš( mezi nama 3-4 z deseti) Za nás moc děkujeme a příště zase se Cvokem.  
Petr
Dobrý den, chtěl bych touto cestou velmi poděkovat za rafty na Salze v termínu 20.-21.5. Nejenom, že to bylo opět sqele zorganizováno, ale tentokráte byli k dispozici snad ti nejlepší průvodci, které CVOK má a já jsem na předchozích výjezdech zažil. Především musím vyzdvihnout Grázla a Kubu Silare, kteří se i ve večerních hodinách starali o luxusní zábavu, především hru na kytaru a zpěv. Velmi jsme si to užili a rozhodně to není naposled, co s CVOKEM jedu, tentokráte jsem byl velmi nadšen, neb i počasí bylo přímo ukázkové!!! Díky a pěkný den! Petr.
Michaela
Ahoj, chtěla bych poděkovat klukům za super víkend v Rakousku (Obelix a Rohlík) a Řídovi za bezpečný dovoz tam i zpět.  Bylo to fajn a věřím, že s vámi zase někdy brzy vyrazíme.  Michaela a spol.