MENU

Rafting Salza Rakousko

Termíny se připravují
CENA: 4 890 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Rafting na Salze v Rakousku Štýrsku

Rafting na člunu s profi guidem. Víkend na nejznámější rakouské řece SALZE v romantickém prostředí kaňonu, skal a soutěsek. Kaňon spodní SALZY je dlouhý 23 km. Raftujete úzkým peřejnatým místem Dlouhá ulička i soutěskami skalních převisů. Máme spoustu času a tak můžete raftovat, skákat a dovádět až do úplného vyčerpání. Obtížnost SALZY WW 2-3 (+) je skvělá i pro začínající raftaře a v létě pro rodiče s dětmi od 13 let. 
Pokud jste 3, alespoň jeden máte vodácké zkušenosti a nechce se vám jet na velkých raftech, můžete jet na hravém mini raftu pro tři a ušetřit rakouské poplatky za rafting.
 

1. den: navečer odjezd do kempu na SALZE.
2. den: rafting na SALZE, možnost prohlídky vodopádů Wasserlochklamm, večer pro zájemce gril párty.
3. den: rafting  na SALZE, odpoledne odjezd domů, návrat do 23:00. 

Termíny se připravují

Cena zájezdu 4 890 Kč zahrnuje

 • dopravu
 • rafting s profi instruktory nebo rafting na mini raftu
 • rakouské poplatky za nástupní místa
 • 2x kemp
 • zapůjčení vybavení - vodácká bunda, vesta, přilba
 • pojištění CK
 • VLASTNÍ DOPRAVA: sleva 500 Kč. Parkování auta na parkovišti na okraji kempu zdarma. Parkování přímo v kempu u stanu nebo chatky 3,50 €/noc.
 • DĚTI 13-15 LET: sleva 300 Kč.
 • PŘÍPLATEK: neopren a boty 200 Kč.
 • PLATÍ SE NA MÍSTĚ: rakouské poplatky za rafting 40 € za osobu. (Neplatí mini rafty, kánoe a kajaky).
 • UBYTOVÁNÍ ZA PŘÍPLATEK:  4 lůžková chatka za 48 € na noc při obsazení chatky 3-4 osobami, 36 € chatka při obsazení pouze 2 osobami, platí se na místě.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Příbram a Písek, nebo Benešov a Tábor, České Budějovice.
Doprava: autobus nebo minibus podle počtu přihlášených. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu. 
Vlastní doprava: sejdeme se v sobotu před recepcí v 10:00, další už podle instruktorů. Počítejte s tím, že když nebude volné místo v autobusu, budete svým autem jezdit i kolem řeky, ale většinou se nám podaří naložit na převoz alespoň řidiče. Jinak si auta se svozem vzájemně pomáhají. Vzdálenost z Prahy do kempu je 356 km, z Brna 312 km.
Ubytování: 2x ve vlastním stanu v kempu s dobrým sociálním zázemím a hospodou. Chatku objednávejte s časovým předstihem, je jich málo a je o ně velký zájem.
Stravování: vlastní vaření a na sobotní večeři si můžete objednat grilovaný steak.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí pro rafting: je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu z důvodu nemoci. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 35 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 19 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky nejpozději 7 dní před odjezdem. Najdete v nich čas odjezdu a upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, potravin a tipů na stravování, případné upřesnění programu atd. Dojde-li ke změně oproti katalogu je informace v těchto materiálech rozhodující. V případě zásadních změn jsme povinni postupovat podle VOP.
Dárek?