MENU

Rafting Savojské Alpy a Piemont. Francie a Itálie. Penziony a snídaně v ceně. Individuální termíny.

Termíny se připravují
CENA: 23 900 Kč
OBTÍŽNOST: Těžká

VIP Rafting pro malé skupiny

Rafting pro party 6 -14 přátel s dobrou kondicí a sportovním duchem. Rafting mezi čtyřtisícovými vrcholy Savojských Alp. Gran ParadisoMont Blanc jsou na dohled. Bude to ledovcový nářez WW 4+ (5), pár úseků WW 3 a jen málo míst, kde si vydechnete. Takže na nejlepší rafting ve Francii potřebujete notnou dávku odvahy a fyzické kondice.  V malé skupině se snadno dohodneme o doplnění raftingu pěšárnou v NP Tignes, na prohlídky zajímavostí v okolí nebo cokoliv jiného.

1. den: odpoledne odjezd do Francie.
2. den: rafting na proslulé slalomové trati ISÉREBourg ST. Maurice. Navečer se ubytujeme na příští 3 noci.
3. den: rafting na spodní ISÉRE a vodní stav ještě vylepší přehrada nad Bourg St. Maurice. Tady je ISÉRE je široká a přehledná, ale pak se všechna voda stlačí do úzkého kaňonu kolmých stěn a adrenalin ti rozvibruje chlopně. Odpoledne rafting v rychlém tempu na DORONU. Úzké koryto je téměř mimo civilizaci, protože silnice se klikatí až hodně vysoko nad lesním kaňonem. Navečer prohlídka lázeňského BRIDES LES BAINS.
4. den: odpočinek od raftingu, turistika v NP Vanoise. Spolu s Le Grand Paradis  je největší chráněnou oblastí západní Evropy. Oblast Tignes je hlavním migračním koridorem kamzíků a kozorožců, a tak můžeš při troše štěstí pozorovat i tyhle mrštné skokany.
5. den: přesun přes  Col du Petit St. Bernard do údolí Aosta v Itálii, kde na nás čeká největší top evropského raftingu DORA BALTEA. Obtížnost této ledovcové královny se pohybuje od WW 3+ až WW 4+(5).  My si vybereme úsek, který bude sedět tak akorát k vašim zkušenostem, aktuální kondici a odvaze. Rozhodně se máte na co těšit. Večer přejezd do kempu k poslední řece.
6. den: v srdci Piemontu rafting na SESSIE v peřejích Cutter Slalom, Drunk, Igloo nebo Big Colorado. Důstojná tečka za nabitým výletem a noční přejezd domů.

7. den: příjezd dopoledne.

Pozn: akce není vhodná pro děti a mládež.

Termíny se připravují

Cena zájezdu 23 900 Kč zahrnuje

  • dopravu mikrobusy
  • rafting s profi instruktory
  • 4x ubytování v penzionech
  • 4x snídaně
  • kompletní výbavu pro rafting
  • pojištění zapůjčeného vybavení proti poškození
  • pojištění CK
  • CENA NEZAHRNUJE: lanovky v NP Vanoise podle zvolené trasy.

Další informace

Doprava: mikrobusy, min. 6 účastníků a max. 14.
Nástupní místo: podle požadavků skupiny ve směru Hradec Králové, Pardubice, Praha, Beroun, Plzeň.
Ubytování: v penzionech, 2x je noční přejezd.
Stravování: na cestě tam a zpět z vlastních zásob, 4x snídaně v ceně a další jídlo a pití v restauracích na místě.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí: můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu z důvodu nemoci. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů jsou v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč/den.