MENU

Rakousko. Enns a Salza na kanoi, canyoning. Doprava s námi nebo vlastní. ( 3 dny )

6. 9. - 8. 9. 2024
CENA: 5 490 Kč
OBTÍŽNOST: Střední

Vodácký zájezd na Enns a Salzu v Rakousku

Rafting a canyoning v NP Gesäuse provozujeme s rakouskou raftovou společností UP & DOWN. Enns i Salza tečou nedaleko našich hranic a od sebe jsou vzdáleny jen přes údolí. ENNS protéká Národním parkem GESÄUSE a když zrovna nemusíte o stošet pádlovat, pokocháte se výhledy na okolní vrcholy Ennstalských Alp. SALZA je nejznámější rakouskou řekou pro přehledné dlouhé peřeje, nádherné soutěsky a vůbec celé okolí. Náročnost WW 2 - 3 hravě zvládnete na nafukovačkách Rio, Baraka nebo Orinoko.

1. den: navečer odjezd do kempu na ENNS a zůstaneme tady tábořit celý víkend.
2. den: po snídani přejedeme na SALZU a podle stavu vody pro vás vybereme vhodný úsek, abyste se pěkně rozjezdili a zůstaneme tady s pauzou na oběd až do odpoledne. Kolem 18 hod jsme zpět  v kempu, relax, pro zájemce grilování.
3. den: na ENNS si prohlédnete nesjízdný katarakt a peřeje GESÄUSE. Až se pokocháte, dáme na vodu. Cestou krátký canyoning potokem, ústícím do ENNS. Protéká skalním masívem v úzké soutěsce a tvoří několik smaragdových lagun, které oddělují skalní stupně vysoké 1 - 2 m, takže spousta zábavy. Domů se vrátíme do 23:00.

Kód Termín Cena zájezd
650 9. 8. - 11. 8. 2024 5 490 Kč objednat
663 6. 9. - 8. 9. 2024 5 490 Kč objednat

Cena zájezdu 5 490 Kč zahrnuje

 • dopravu
 • 2x kemp
 • rakouský poplatek za nástupní místa
 • přátelskou a profesionální péči instruktorů na vodě
 • vodáckou bundu, vestu, helmu
 • loď jakou si vyberete (Baraka, třímístné Rio, nafukovací kajak K1), pádlo
 • pojištění zapůjčeného vybavení proti poškození
 • pojištění CK proti úpadku
 • SLEVA VLASTNÍ DOPRAVA: 800 Kč. Parkovaní na kraji kempu zdarma. Parkování přímo v kempu u stanu nebo chatky 3,50 €.
 • PŘÍPLATEK: neopren 200 Kč, neoprenové boty 130 Kč.
 • UBYTOVÁNÍ ZA PŘÍPLATEK: 4 lůžková chatka za 52 € na noc při obsazení chatky 3-4 osobami, 48 € chatka při obsazení pouze 2 osobami, platí se na místě.

Další informace

Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Příbram a Písek nebo Benešov a Tábor, České Budějovice. Trutnov a Jaroměř na dotaz.
Doprava: autobusem nebo minibusem podle počtu účastníků. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho  skladu.
Ubytování: 2x ve vlastním stanu v kempu na krásném místě s dobrým sociálním zázemím.
Stravování: vlastní vaření, na sobotní večeři si můžete objednat grilovaný steak.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí:  je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu z důvodu nemoci. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 23 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky nejpozději 7 dní před odjezdem. Najdete v nich čas odjezdu a upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, potravin a tipů na stravování, případné upřesnění programu atd. Dojde-li ke změně oproti katalogu je informace v těchto materiálech rozhodující. V případě zásadních změn jsme povinni postupovat podle VOP.
Dárek pro vodáka?

Reference

Iveta
AHOJ, moooc děkuji Vaškovi a Kubovi za opět super víkend na Salze a Enns o víkendu. Perfektní organizace, vynikající grilovačka. Nejen morální podpora při seskoku do vody :-)))) Užili jsme si to na barace stejně nádherně jako loni. A těšíme se s Vámi t.j. se CVOKEM na zamykání Doubravy :-) Vlčice
Jirka
Ahoj, děkujeme za perfektní organizaci, moc se nám na Salze líbilo a budeme vás všude doporučovat! ;-) Jirka D.
Miloš
Ahoooooj,
za celý Hradecký team a určitě nejen za ten děkujeme za peckový víkend na Salze, počasí ideální, Vašek i Lumír borci na svém místě. Miloš Čeřovský

Klára Š.
Dobrý den, milý CVOKu, jménem části posádky H5N1, bych Vám a hlavně Vaškovi, Tomášovi, Kubovi a Lumírovi chtěla poděkovat za úžasný víkend v Rakousku na řece Salze a Enns. Kluci se o nás vážně skvěle starali. V pořádku nás vyzvedli i přivezli, ve všem se nám snažili vyjít vstříc a ještě nám suprově ugrilovali. Voda byla nádherná a ta příroda! Určitě to nebylo naposledy, co jsme Vašich služeb využili. Všichni jsme byli móóóc spokojení :) Posílám pár obrázků z krásně využitého víkendu. Děkujeme!!! Za H5N1Klára Š.
David V.
Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za super víkendový zájezd na Salzu a Enns v termínu 7.9.-9.9. Obzvláště pak chci poděkovat vedoucím Vaškovi Špůrovi a Žíďovi, kteří i nezkušeným vodákům, jako jsem já, dokázali pomoci, poradit, poučit a v neposlední řadě pobavit. I díky nim budu přemýšlet o dalším zájezdu s Vaší cestovní kanceláří. Děkuji S pozdravem, David V.
Jakub V.
Dobrý den, minulý víkend 7-9.9. 2018 jsme u vás absolvovali vodácký zážitek na řece Salze a Enns. Chtěla jsem touto cestou ještě jednou poděkovat instruktorům za pěkně strávený víkend, hezky se o nás starali a přeju Vám hodně spokojených zákazníků, jako jsme byli my a určitě se budeme těšit do budoucna na další zážitky s Vámi. Se srdečným pozdravem Kateřina (brzy V., přítel mě na Salze požádal o ruku) a Jakub V.
Jarda
Ahoj pracovníci a přátelé CVOKu, tak mi nezbývá, než se přidat s hodnocením. Byli jsme na víkend se super chlapama a vodákama Vaškem, Petrem a Ondrou na kanoích na Salze a posléze i na Ennsu a právem píšete, že se jedná o "Vodácký ráj" - bylo to super. S Vaší CK jsme již byli i na Möllu a Iselu (ale na raftech) a pravidelně si od Vás zapůjčujeme jak rafty tak i kanoiky ke sjíždění českých řek a vždy se jedná o nejhezčí roční zážitky a to nejen na vodě, ale i mimo ni. Vaši vodáci a instruktoři jsou opravdu super a nezkazí žádnou zábavu. A na vodě se z nich zase stanou opravdoví profíci, co poradí jak "na vodu", aby člověk zvládl vše, jak má. Také bych napsal, že i když jedete na vodu i s neznámými lidmi, vždy se sejde dobrá parta - PROSTĚ VODÁCI. Ještě jednou tedy děkuji za super víkend, určitě se vrátíme! Jarda