MENU

Rakousko. Ledovcové řeky pod Grossglocknerem. ( 3 dny )

6. 9. - 8. 9. 2024
CENA: 7 450 Kč
OBTÍŽNOST: Střední

Vodácký zájezd na Möll a Isel v Rakousku

Divoká voda pro zkušenější posádky, které umí a Salzu dávají bez problémů!  Na řeky pod Grossglocknerem jedeme až do Korutan, ale za tu jistotu vody se to vyplatí.  Na  MÖLLU  se krásně rozjezdíme na přehledných peřejkách WW 1 - 2 až WW 3.  ISEL už je řekou z jiného soudku a obtížnost se zvedne na WW 3+. Uvidíme podle stavu vody, který úsek ISELU dáme. Máme na vybranou!

1. den: odjezd odpoledne do kempu v Rakousku.
2. den: splutí MÖLLU údolím Mölltal. Na oběd se stavíme v kempu a plavba v dalším úseku. Navečer přejedeme 55 km na ISEL.  Pokud nám to bude na Möllu pěkně "odsejpat", stačíme se ještě stavit na obří alpské bobové dráze s výhledy na Lienzské Dolomity (2,7 km). Kemp na Iselu má vodákům nakloněného majitele, hospodu a venkovní ohniště.
3. den: splutí ISELU. Oběd ještě v kempu a kolem 14 hodin odjezd domů, návrat do 23:30.

Kód Termín Cena zájezd
665 6. 9. - 8. 9. 2024 7 450 Kč objednat

Cena zájezdu 7 450 Kč zahrnuje

  • dopravu a program
  • přátelskou a profesionální péči instruktorů na vodě
  • 2x skvělý vodácký kemp
  • vodáckou bundu, vestu, helmu
  • neopren a neoprenové boty
  • loď a pádlo
  • pojištění zapůjčeného vybavení pro případ poškození
  • zákonné pojištění CK proti úpadku
  • VLASTNÍ DOPRAVA: sleva 1200 Kč.
  • CENA NEZAHRNUJE: bobovou dráhu 12 Euro.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Příbram a Písek nebo Benešov a Tábor, Č. Budějovice. Trutnov a Jaroměř na dotaz.
Doprava: minibusem nebo mikrobusy, při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
Vlastní doprava: do Obervellachu můžete přijet kdykoliv během pátku, spolu se sejdeme v sobotu v 10:00 před recepcí. S převozem auta samozřejmě pomůžeme.
Ubytování: ve vlastním stanu v kempu v Obervellachu a Ainetu, oba jsou s výborným sociálním zázemím a restaurací.
Stravování: vlastní vaření, na sobotní večeři si můžete objednat grilování nebo zajít do hospody.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí pro rafting: je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu z důvodu nemoci. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 23 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky nejpozději 7 dní před odjezdem. Najdete v nich čas odjezdu a upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, potravin a tipů na stravování, případné upřesnění programu atd.
Dárek pro vodáka?

Reference

Petr P.
Dobrý den, rád bych zareagoval na zájezd s Vaší cestovní kanceláří, na kterém jsem byl ve dnech 25. 6. - 27.6.2010. Jednalo se o zájezd do Rakouska na sjíždění dvou řek. A jestli to nevadí, nebudu si brát servítky a napíšu to jak mi pusa narostla. Bylo to skvělé, úžasné a jedinečné. Opravdu paráda. Vaši instruktoři jsou lidi na svém místě. Umí udělat zábavu na vodě i ve chvílích, kdy to nejede zrovna rychle. A zárovň bylo vše stále pod kontrolou, narozdíl od jiných cestovek. Zvláště bych chtěl pak poděkovat Pandovi a Tlusťochovi, kteří byli hnacím motorem celého zájezdu. Jejich instruktáž a posléze sjíždění asi 50 metrů řeky jen ve vestě bylo SUPER. Celková organizace zájezdu mi připadla velice povedená a všude Vás budu doporučovat. Ještě jednou děkuji za krásný zážitek a věřím, že jsme se neviděli naposledy. S pozdravem Petr P.    

Martin S.
Hezký den, rafting z 18 - 20.6. pod Grossglocknerem byl nádherný. Potřebuji fotky z raftingu nebo kde je najdu. Martin S.    
Lenka N.
Ahoj, dostala jsem se k tomu až teď, ale chci poděkovat za super víkend v Rakousku na led. řekách. Bylo to super, fajn, lidi, skvělí profesionálové a krásné prostředí. Takže příští rok, jedeme zase a těšíme se na zážitky :-) Zdravím Obelixe, Toma, Rohlíka, Sallyho atd. Díky.