MENU

Rakousko. Romantické řeky Tiroler Ache a Saalach na kánoi. Doprava s námi nebo vlastní.

Několik termínů
CENA: 5 750 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Vodácký zájezd na dvě vyhlídkové řeky

Na rozhraní Bavorska, Salcburska a Tyrolska tvoří Chiemgauerské Alpy krásnou kulisu 2 lehčích řek rakousko-německého pomezí. Obě patří v Rakousku mezi ty nejsnadnější (WW 1 až 2+) a tak zveme i vodáky, kteří zatím nemají tolik zkušeností s divokou vodou. S pomocí našich instruktorů se všechno naučíte. V každém případě tohle je pozvánka na perfektní víkend. Děti pouze se zkušeným rodičem, zase tak zadarmo to není. Nebo můžou jet s rodiči na třímístném raftíku.

1. den: po obědě odjezd do Rakouska, ubytování v perfektním vodáckém kempu v Loferu na celý víkend. Přijedeme sem kolem 21:00, tak si po cestě pořádně odpočinete.
2. den: splutí TIROLER ACHE. Proplétá se nádherným kaňonem a fotogenická místa neberou konce. Odpoledne se vrátíme se do kempu a odtud ještě můžete vyrazit na prohlídku vodopádu nebo do městečka. Večer pro zájemce gril párty.
3. den: ráno se vydáte pěšky kolem impozantní skalní průrvy LOFERSCHLUCHT a my zatím připravíme lodě. Brzy po vyplutí údolím SAALACHU bude úsek souvislých, širokých peřejí, které si můžete jet kudy chcete. Tím se ale nenechte ukolébat, čeká vás průjezd kolem balvanů WW II+ a i příští zatáčky budou chtít rychlost a správný nájezd. U jednoho z potoků se zastavíme a z chodníku nad lagunou ve skalní průrvě si můžete vyzkoušet skoky do ledové vody v ohromné kamenné míse...však máte neopren.  Dokončíme plavbu a ve 14 hodin odjíždíme domů. Praha příjezd do 23:00.

Kód Termín Cena zájezd
664 6. 9. - 8. 9. 2024 5 750 Kč objednat

Cena zájezdu 5 750 Kč zahrnuje

 • dopravu
 • 2x čtyřhvězdičkový kemp přímo v Loferu
 • přátelskou a profesionální péči instruktorů
 • vodáckou bundu, vestu, helmu
 • loď jakou si vyberete (Baraku, třímístné Rio, K1), pádlo
 • pojištění zapůjčeného vybavení pro případ poškození
 • pojištění CK proti úpadku
 • SLEVA VLASTNÍ DOPRAVA: 1000 Kč.
 • SLEVA DĚTI 13-15 LET: 300 Kč (se zkušenými rodiči).
 • PŘÍPLATEK: neopren 200 Kč, neoprenové boty 130 Kč.
 • POPLATKY NA MÍSTĚ: za splutí Saalachu 3 €.

Další informace

Nástupní místa: 11:45 Pardubice, 13:15 Praha Černý Most. Další nástupní místa jsou Příbram a Písek nebo Benešov a Tábor, České Budějovice. 
Doprava: podle toho kolik nás bude pojedeme mikrobusy nebo minibusem (max. 16 účastníků).  Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
Vlastní doprava: vzdálenost z Prahy do kempu je 420 km, z Brna 439 km a něco ještě najezdíte kolem řek.
Ubytování: 2x ve vlastním stanu v krásném kempu přímo v městečku Lofer (penziony, restaurace).
Jídlo: přímo v kempu je velmi dobrá rodinná restaurace, malý krámek s potravinami (lze si tady objednat snídani). Jinak vlastní vaření a na sobotní večer si můžete objednat grilovaný steak.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí pro rafting: je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu z důvodu nemoci. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 23 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky nejpozději 7 dní před odjezdem. Najdete v nich čas odjezdu a upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, potravin a tipů na stravování, případné upřesnění programu atd.
Dárek pro vodáka?

Reference

Josef
Ahoj, a dobrý den ???? za prvé děkuji za naši partu za naprosto skvělý zážitek ???? a chtěl bych se zeptat zda by ste mi neposlali logo cvoku? Budu stříhat video a rád bych to pak na YouTube dal i s vaším logem ???? Píno.
Petr S.
Dobrý den, 26.-28.8. jsem se s manželkou zúčastnil zájezdu s vaší cestovkou do Loferu a rád bych poděkoval za úžasný zážitek. Bylo tam vše, co mě uspokojuje: krásná příroda, perfektní program, špetka adrenalinu a super parta. K tomu bezvadná organizace a profesionální vedení vašeho týmu v čele s Tomášem Vozábalem. Děkuji.
Alena T.
Dobrý den, byla jsem s kamarády s vaší CK na zájezdu Tiroler Ache a Saalach v termínu 17. - 19. září. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné nějakým způsobem získat DVD a fotky, které jste tam udělali. Děkuji moc za odpověď. Také bych vám chtěla poděkovat za mě i moje kamarády za skvělý víkend, organizaci, lidi a dokonce i počasí (což není tak uplně vaše zásluha, ale vyšlo to :-)) a vůbec všechno bylo na jedničku a už se moc těšíme, že využijeme vaše služby i příští rok. Děkuji Alena T.    

Míša L.
Dobrý den, zúčastnila jsem se minulý víkend zájezdu Tiroler Ache a Saalach, zájezd byl pěkný i když nám počasí moc nepřálo. Musím obzvláště pochválit našeho guida Tomáše Vozábala - jízda na raftu pod jeho vedením byla velmi výživná :-). Samozřejmě i ostatní instruktoři byli fajn a i při škaredém počasí jsme se s nima hodně nasmáli. Taky řidičovi dávám palec nahoru ;-). Tak třeba zase příště. S pozdravem Míša L.