MENU

Rakousko. Salza a Enns na kanoi, malý canyoning. Doprava s námi nebo vlastní.

Několik termínů
CENA: 4 790 Kč
OBTÍŽNOST: Střední

Vodácký zájezd na Enns a Salzu v Rakousku

Rafting a canyoning v NP Gesäuse provozujeme s rakouskou raftovou společností UP & DOWN. Enns i Salza tečou nedaleko našich hranic a od sebe jsou vzdáleny jen přes údolí. ENNS protéká Národním parkem GESÄUSE a když zrovna nemusíte o stošet pádlovat, pokocháte se výhledy na okolní vrcholy Ennstalských Alp. SALZA je nejznámější rakouskou řekou pro přehledné dlouhé peřeje, nádherné soutěsky a vůbec celé okolí. Náročnost WW 2 - 3 hravě zvládnete na nafukovačkách Rio, Baraka nebo Orinoko.

1. den: navečer odjezd do kempu na ENNS a zůstaneme tady tábořit celý víkend.
2. den: po snídani přejedeme na SALZU a podle stavu vody pro vás vybereme vhodný úsek, abyste se pěkně rozjezdili a zůstaneme tady s pauzou na oběd až do odpoledne. Kolem 18 hod jsme zpět  v kempu, relax, pro zájemce grilování.
3. den: na ENNS si prohlédnete nesjízdný katarakt a peřeje GESÄUSE. Až se pokocháte, dáme na vodu. Cestou krátký canyoning potokem, ústícím do ENNS. Protéká skalním masívem v úzké soutěsce a tvoří několik smaragdových lagun, které oddělují skalní stupně vysoké 1 - 2 m, takže spousta zábavy. Domů se vrátíme do 23:00.

Kód Termín Cena zájezd
629 23. 6. - 26. 6. 2023 4 790 Kč objednat
656 25. 8. - 27. 8. 2023 4 790 Kč objednat
663 15. 9. - 17. 9. 2023 4 790 Kč objednat

Cena zájezdu 4 790 Kč zahrnuje

 • dopravu a program
 • 2x kemp
 • rakouský poplatek za nástupní místa
 • přátelskou a profesionální péči instruktorů na vodě
 • vodáckou bundu, vestu, helmu
 • loď jakou si vyberete (Baraka, třímístné Rio, K1), pádlo
 • pojištění zapůjčeného vybavení proti poškození
 • pojištění CK proti úpadku
 • SLEVA VLASTNÍ DOPRAVA: 700 Kč. Parkovaní na kraji kempu zdarma. Parkování přímo v kempu u stanu nebo chatky 3,50 €.
 • DĚTI 13-15 LET: sleva 300 Kč.
 • PŘÍPLATEK: neopren a neoprenové boty 300 Kč.
 • UBYTOVÁNÍ ZA PŘÍPLATEK: 4 lůžková chatka za 48 € na noc při obsazení 3 - 4 osobami, 36 € při obsazení chatky 2 osobami. Chatky poptejte s časovým předstihem, je o ně velký zájem.

Další informace

Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Příbram a Písek nebo Benešov a Tábor, České Budějovice. Trutnov a Jaroměř na dotaz.
Doprava: autobusem nebo minibusem podle počtu účastníků. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho  skladu.
Ubytování: 2x ve vlastním stanu v kempu na krásném místě s dobrým sociálním zázemím.
Stravování: vlastní vaření, na sobotní večeři si můžete objednat grilovaný steak.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí:  je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu z důvodu nemoci. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 23 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky nejpozději 7 dní před odjezdem. Najdete v nich čas odjezdu a upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, potravin a tipů na stravování, případné upřesnění programu atd. Dojde-li ke změně oproti katalogu je informace v těchto materiálech rozhodující. V případě zásadních změn jsme povinni postupovat podle VOP.
Dárek pro vodáka?

Reference

Miloš
Ahoooooj,
za celý Hradecký team a určitě nejen za ten děkujeme za peckový víkend na Salze, počasí ideální, Vašek i Lumír borci na svém místě. Miloš Čeřovský