MENU

Rakousko. Salza vodácký ráj

Termíny se připravují
CENA: 4 690 Kč
OBTÍŽNOST: Střední

Víkendový vodácký zájezd na Salzu v Rakousku

SALZA je nejoblíbenější rakouská řeka pro krásné peřeje, naprosto průzračnou vodu a nádhernou přírodu všude kolem. Také ji máme kousek za hranicemi a odpadá dlouhé cestování. Za víkend stihneme sjet 2 nejlepší úseky a zvládnete je na nafukovacích kánoích. A samozřejmě se můžete spolehnout na přátelskou pomoc našich instruktorů, kteří Salzu znají nazpaměť.
Střední SALZA je snadná a přehledná WW 2 až 2+.  Náročnější je peřej ve Wildalpenu (WW 3), ale po prohlídce a konzultaci "jak na to" si ji určitě rádi dáte.
Spodní SALZA má kromě míst na hraní také pár trojkových peřejí a tři soutěsky, kde budete obdivovat vápencové převisy a terasy... tohle se totiž jen tak někde nevidí!

1. den: navečer odjezd do vodáckého kempu na SALZE.
2. den: jedeme na start SALZY. Tady nejdříve vodácké školení a předvedení záchrany, připomenutí zásad pro bezpečnou plavbu na divoké vodě a jdeme na to. Během plavby získáváte stále větší jistotu a je to samá radost. Navečer návrat do kempu, gril párty, relax, hospůdka...
3. den: plavba na SALZE končí kolem 14 hodiny, v kempu ještě dáme oběd, sbalíme a do 23:00 jsme doma.

 

Termíny se připravují

Cena zájezdu 4 690 Kč zahrnuje

 • dopravu a program
 • od roku 2018 rakouské poplatky za nástupní místa
 • profesionální péči instruktorů na vodě
 • 2x kemp s dobrým zázemím
 • zapůjčení vybavení - vodácká bunda, vesta, přilba
 • zapůjčení samovylévací kánoe, pádlo
 • pojištění zapůjčeného vybavení pro případ poškození
 • pojištění CK proti úpadku
 • SLEVA VLASTNÍ DOPRAVA: 500 Kč. Parkování na kraji kempu zdarma. Parkování přímo v kempu u stanu nebo chatky 3,50 €.
 • SLEVA DĚTI 13-15 LET: 300 Kč.
 • PŘÍPLATEK: neopren a boty 200 Kč.
 • UBYTOVÁNÍ ZA PŘÍPLATEK:  4 lůžková chatka za 48 € na noc při obsazení 3-4 osobami, 36 € při obsazení 2 osobami. O chatky je velký zájem, poptejte je s velkým předstihem.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Příbram a Písek, nebo Benešov a Tábor, České Budějovice. Trutnov a Jaroměř na dotaz.
Doprava: autobusem nebo minibusem podle počtu přihlášených. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
Ubytování: 2x ve vlastním stanu v kempu s velmi dobrým sociálním zázemím a hospodou. 
Stravování: vlastní vaření, na sobotní večeři si můžete objednat grilovaný steak.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí pro rafting: je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu, nyní nově i z důvodu onemocnění Cov-19. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 35 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 19 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky nejpozději 7 dní před odjezdem. Najdete v nich čas odjezdu a upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, potravin a tipů na stravování, případné upřesnění programu atd. Dojde-li ke změně oproti katalogu je informace v těchto materiálech rozhodující. V případě zásadních změn jsme povinni postupovat podle VOP.
Dárek pro vodáka?