MENU

Rakousko. Salza vodácký ráj na kánoi. Doprava s námi nebo vlastní. ( 3 dny )

20. 9. - 22. 9. 2024
CENA: 5 250 Kč
OBTÍŽNOST: Střední

Víkendový vodácký zájezd na Salzu v Rakousku

SALZA je nejoblíbenější rakouská řeka pro krásné peřeje, naprosto průzračnou vodu a nádhernou přírodu všude kolem. Také ji máme kousek za hranicemi a odpadá dlouhé cestování. Za víkend stihneme sjet 2 nejlepší úseky a zvládnete je na nafukovacích kánoích. A samozřejmě se můžete spolehnout na přátelskou pomoc našich instruktorů, kteří Salzu znají nazpaměť.
Střední SALZA je snadná a přehledná WW 2 až 2+.  Náročnější je peřej ve Wildalpenu (WW 3), ale po prohlídce a konzultaci "jak na to" si ji určitě rádi dáte.
Spodní SALZA má kromě míst na hraní také pár trojkových peřejí a tři soutěsky, kde budete obdivovat vápencové převisy a terasy... tohle se totiž jen tak někde nevidí!

1. den: navečer odjezd do vodáckého kempu na SALZE.
2. den: jedeme na start SALZY. Tady nejdříve vodácké školení a předvedení záchrany, připomenutí zásad pro bezpečnou plavbu na divoké vodě a jdeme na to. Během plavby získáváte stále větší jistotu a je to samá radost. Navečer návrat do kempu, gril párty, relax, hospůdka...
3. den: plavba na SALZE končí kolem 14 - 15 hodiny, sbalíme a do 23:00 jsme doma.

Kód Termín Cena zájezd
643 26. 7. - 28. 7. 2024 5 250 Kč objednat
658 30. 8. - 1. 9. 2024 5 250 Kč objednat
668 13. 9. - 15. 9. 2024 5 250 Kč objednat
670 20. 9. - 22. 9. 2024 5 250 Kč objednat

Cena zájezdu 5 250 Kč zahrnuje

 • dopravu a program
 • rakouské poplatky za nástupní místa
 • profesionální péči instruktorů na vodě
 • 2x kemp
 • vodáckou bundu, vestu, helmu
 • loď jakou si vyberete (Baraka, třímístné Rio, K1), pádlo
 • pojištění zapůjčeného vybavení pro případ poškození
 • pojištění CK proti úpadku
 • SLEVA VLASTNÍ DOPRAVA: 700 Kč. Parkování na kraji kempu zdarma. Parkování přímo v kempu u stanu nebo chatky 3,50 €. Noční klid je od 23:00 hod.
 • SLEVA DĚTI 13-15 LET: 300 Kč.
 • PŘÍPLATEK: neopren 200 Kč, neoprenové boty 130 Kč.
 • UBYTOVÁNÍ ZA PŘÍPLATEK:  4 lůžková chatka za 52 € na noc při obsazení 3-4 osobami, 48 € při obsazení 2 osobami. O chatky je velký zájem, poptejte je s velkým předstihem.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Příbram a Písek, nebo Benešov a Tábor, České Budějovice. Trutnov a Jaroměř na dotaz.
Doprava: autobusem nebo minibusem podle počtu přihlášených. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
Ubytování: 2x ve vlastním stanu v kempu s velmi dobrým sociálním zázemím a hospodou. 
Stravování: vlastní vaření, na sobotní večeři si můžete objednat grilovaný steak.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí pro rafting: je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu z důvodu nemoci. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 23 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky nejpozději 7 dní před odjezdem. Najdete v nich čas odjezdu a upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, potravin a tipů na stravování, případné upřesnění programu atd. Dojde-li ke změně oproti katalogu je informace v těchto materiálech rozhodující. V případě zásadních změn jsme povinni postupovat podle VOP.
Dárek pro vodáka?

Reference

Tereza
Dobry den/ ahoj, dekujeme za prima zajezd, moc se nám Salza libila i pres to destivejsi pocasi. Chtela bych se jen tak ze zvedavosti prosim zeptat... mate uz plno na vikendovou Salzu / Salzu-Enns v terminu 25.8. nebo 1.9.? Spis to s hlidanim deti neni realne, ale abych vedela jestli vubec nad tim tak v duchu premyslet ;-) Díky za info. Pekny den, Tereza.
Katka
Ahoj,
O víkendu jsme s vámi byli na Salze, děkujeme za super zážitek. Určitě s Cvokem ještě vyrazime ????.
Katka
Lenka
Šárko!!! Děkujeme za zprostředkování nádherného víkendu na vlnách Salzy!!! páč jsme si splouvání náramně užili. Zároveň děkujeme za skvělé průvodcovské služby Vaška (nejen za poutavé informace o řece a jeho okolí), Tomáše, Michala i co se týká sobotní grilovačky - až mi kluků bylo líto, když do pozdních hodin stáli u grilu, jen aby ke spokojenosti všech nasytili naše hladové krky :) a po celou dobu s úsměvem :) ... tak zase někdy AHOÓJ Lenka a Tomáš Třeboň 
Petr (aka Štěpán)
Ahoj Šárko, Lenko a Zuzko, díky moc za super víkend! Počasí hezký, voda fantastická a skvělá parta! Vašek byl super, pohodář a bezva parťák, a všechno klapalo jako na drátkách. :) Ještě jednou díky moc! Už si prohlížím zájezdy v příštím roce! ;) Mějte se hezky a ať se daří!
Miloš Č.
Ahoooooj, za celý Hradecký team a určitě nejen za  ten děkujeme za peckový víkend na Salze, počasí ideální, Vašek i Lumír borci na svém místě.
Miloš
Ahooooj, SALZA opět bezkonkurenční :-) Níže zasílám odkaz na fotky, pokud budete chtít cokoliv použít na WEB máte volné ruce... Předpokládám že ještě nějaké fotky získám od ostatních - dodám. Krásný zbytek léta. Miloš
Eva
Ahoj, ráda bych poděkovala  všem našim statečným vůdcům  za výpravu  na Salzu - bylo to  jako obvykle  náramné,  už se těším zase.  Děkuju též  všem  za organizaci   půjčení 1místného Ria -   krásná červená Beruška...  hezky se mi  jelo, točivá, ale    stran  překlopení     nečekaně  stabilní, lehká.   Sice  mi to moc  nešlo, asi jsem  trochu zdržovala,  ale  přežila jsem -  a  jen s jednou koupelí  ... A taky se omlouvám všem zúčastněným za   zmatek s  časem odjezdu -  kdo byl poškozen, má u mě  na Setkání Cvoku 9.11. pivo !!! Mějte se všichni krásně, díky, Eva.
David
Ahoj Šárko, Zuzko, tak jsme si opět udělali radost Salzičkou a nemělo to chybu. Chytlavý proud Vaškových superlativů popisujících romantiku deštivého údolí a neutuchající nadšení Ondry ve vlnách nemohl trumfnout ani výtečný stejk podávaný tančícím grillmanem..Takže za nás všechny za 1, velkej dík a AHOOOOJ !!! David
Simona
Ahojky vodáci, o tomto ví­kendu 23., 24.a 25.6. jsem byla s ck cvok na Salze s Vaškem, Ondrou a Vildou. Ráda bych poděkovala za super zážitek. Kluci jsou bezva parťáci, udržovali skvělou náladu účastníků zájezdu, krásně motivovali, byla s nima legrace, starali se o nás jako o vlastní. Na druhé straně však maximálně dbali o naši bezpečnost, proškolení­, záchrana, cenné rady, navádění­ do peřejí­. Čekali pod náročnějšími úseky. Vašek na raftu vždy první­. Kajakáři Ondra s Vildou pořád mezi námi na svých kajací­ch jak kvočna mezi svými kuřátky. V dodržování­ domluvených pravidel byli přísní­. Abych to shrnula. Měla jsem maximální­ pocit jistoty a bezpečí­. Vše bylo perfektně zajištěno, vybavení­, lodě, neopreny, ....jakýkoliv problém byl ihned vyřešen. Ještě jednou moc dí­ky. Simona Š. alias Simonča z Říčan. P. S. vzkaz Ondrovi - tvá nová přezdí­vka Simonča se ujala, moc se mi líbí­!!!!!
Pavlína M.
Dobrý večer, ahoj, chtěla bych poděkovat za vydařený vodácký víkend na Salze a hlavně pochválit oba instruktory, Vaška i Kubu, kteří se o nás perfektně postarali. Splnili mé očekávání- perfektní servis na vodě (i s dětmi jsem se cítila bezpečně) i na souši. Díky jejich znalosti prostředí jsme si vše maximálně užili. Skvělý byl i pan řidič. Prostě velká spokojenost:-) Z Uherského Hradiště zdraví Pavlína M.

Zdeněk a Ája
Zdravíme Vás, chceme touto cestou poděkovat a pochválit instruktory Vaška a Kubu (zájezd na Salzu). Byl to zážitek a již dnes víme , že pojedeme zase:) Díky Zdeněk a Ája

Hana a Roman
Ahoj do Cvoka, :-) po víkendu zase sedíme v práci. Jen bychom opět chtěli s manželem poděkovat za bezvadný vodcký víkend s Vaškem a Pandou. Opět super, včetně jídla!  Mějte se moc hezky. Hezké a úspěšné léto. Přejí Hana a Roman    
Jana
Vážený CVOKu, rádi bychom se s Vámi podělili o naše dojmy ze zájezdu na Salzu 25.5.2012. Počasí jsme měli báječné, teplé a slunečné. Byli jsme okouzleni nádhernou přírodou, barvou a čistotou řeky Salzy a v matratzenlageru se spalo, jako v bavlnce. Pokud se někdy rozhodneme zájezd opakovat, rádi bychom ho absolvovali opět pod vedením lodivoda Vaška Špůra, který nás bezpečně provezl peřejemi a přidal i pár svých husarských kousků a připravil velmi chutnou večeři. Tímto ho srdečně zdravíme. Děkujeme za skvělý víkend a přejeme, ať se Vám všem daří a máte spoustu spokojených klientů. Zdraví vodáci z Hradce Králové.    
Jinrřich
AHOJ . PODĚKOVÁNÍ . ZA PERFEKTNÍ VODÁCKÝ VÍKEND ! VAŠEK JE VYNIKAJÍCÍ LODIVOD !!! A DOBRÝ PARTÁK !!! ZDRAVÍ JINDŘICH ST. JINDŘICH ML. A HONZA - POLIČÁCI .  PŘIJI HEZKÝ DEN.  VODĚ ZDAR.