MENU

Romantické řeky Tiroler Ache a Saalach na kanoi

Termíny se připravují
CENA: 4 790 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Vodácký zájezd na dvě vyhlídkové řeky

Na rozhraní Bavorska, Salcburska a Tyrolska tvoří Chiemgauerské Alpy krásnou kulisu 2 lehčích řek rakousko-německého pomezí. Obě patří v Rakousku mezi ty nejsnadnější (WW 1 až 2+) a tak zveme i vodáky, kteří zatím nemají tolik zkušeností s divokou vodou. S pomocí našich instruktorů se všechno naučíte. V každém případě tohle je pozvánka na perfektní víkend. Děti pouze se zkušeným rodičem, zase tak zadarmo to není. Nebo mohou jet na raftu.

1. den: po obědě odjezd do Rakouska, ubytování v kempu na celý víkend. Přijedeme sem včas, tak si po cestě pořádně odpočinete.
2. den: sjezd TIROLER ACHE. Proplétá se nádherným kaňonem a fotogenická místa neberou konce. Návrat do kempu, relax a pro zájemce gril párty.
3. den: ráno se projdete kolem přírodní slalomové tratě LOFERSCHLUCHT a my zatím připravíme lodě. Brzy po startu údolím SAALACHU bude úsek souvislých, širokých peřejí, které si můžete jet kudy chcete. Tím se ale nenechte ukolébat, protože příští zatáčky budou chtít rychlost a správný nájezd. Dovádění, skoky a koupání v laguně skalní průrvy a ve 14 hodin odjezd domů, návrat do 23:00.

Termíny se připravují

Cena zájezdu 4 790 Kč zahrnuje

 • dopravu a program 
 • přátelskou a profesionální péči instruktorů na vodě
 • 2x kemp s dobrým zázemím
 • zapůjčení vybavení - vodácká bunda, vesta, přilba
 • zapůjčení samovylévací kánoe, pádlo
 • pojištění zapůjčeného vybavení pro případ poškození
 • pojištění CK proti úpadku
 • SLEVA VLASTNÍ DOPRAVA: 400 Kč.
 • SLEVA DĚTI 13-15 LET: 300 Kč (jen se zkušenými rodiči nebo na raftu).
 • PŘÍPLATEK: neopren a neoprenové boty 200 Kč.
 • POPLATKY NA MÍSTĚ: za splutí Saalachu 7 €. Případný vstup do jeskyně Lamprechtshöhle 4 €.

Další informace

Nástupní místa: Trutnov, Hradec Králové, Jaroměř, Pardubice, Poděbrady, Praha, Příbram a Písek nebo Benešov a Tábor, České Budějovice. 
Doprava: 20 místným busem s klimatizací, max. 16 osob. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
Ubytování: ve vlastním stanu ve venkovském kempu, slušné sociální zázemí.
Stravování: vlastní vaření, na sobotní večeři si můžete objednat grilovaný steak.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí pro rafting: je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu, nyní nově i z důvodu onemocnění Cov-19. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 35 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 19 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky nejpozději 7 dní před odjezdem. Najdete v nich čas odjezdu a upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, potravin a tipů na stravování, případné upřesnění programu atd.
Dárek:
rádi vám uděláme Dárkový poukaz.