MENU

Sázava z Kácova, dovolená na vodě bez starostí. Snídaně a kempy v ceně. ( 4 dny )

18. 7. - 21. 7. 2024
CENA: 3 490 Kč
OBTÍŽNOST: Velmi lehká

Vodácká dovolená na Sázavě z Kácova

SÁZAVA teče skalnatým údolím uprostřed lesů, luk a ostrohů, sem tam plavbu osvěží úseky drobných peřejek. Jezy mají vorové propusti a tak si je rádi sjedete. Ke kouzlu SÁZAVY patří trampské osady a Posázavský pacifik, který má vlakové zastávky pro chataře a vodáky na každé mezi. Trasy nejsou dlouhé a tak je v klidu zvládne úplně každý. Obědváme v hospodách u řeky, táboříme ve vodáckých kempech a užíváme si romantiku údolí. 
Náročnost: nízká, vhodná i začínající vodáky a rodiče s dětmi.

1. den: Kácov - Český Šternberk,13 km. Navečer ještě krásně stihnete prohlídku středověkého hradu Český Šternberk a v hospodě pod hradem dobře vaří. Na jezu v kempu můžete vyzkoušet kajáček a paddleboardy, které pro vás také vezeme.
2. den: Český Šternberk - Sport areál Samopše, 14 km.
3. den: Samopše - Sázava, 8 km. Volnější den na prohlídku rozsáhlého areálu Kláštera Sázava, klášterní zahrady a městečka. A samozřejmě zájemci mohou stále využívat paddleboardy.
4. den: Sázava - Chocerady, 10 km nebo Zlenice kemp a hotel Kormorán 17 km. Můžete tak končit kolem 14 hod nebo až kolem 16 hodiny podle toho jak spěcháte domů.
Kód Termín Cena zájezd
306 4. 7. - 7. 7. 2024 3 490 Kč objednat
312 18. 7. - 21. 7. 2024 3 490 Kč objednat
329 1. 8. - 4. 8. 2024 3 490 Kč objednat

Cena 3 490 Kč zahrnuje

 • 3x snídaně
 • 3x kemp
 • loď podle vlastního výběru, pádlo
 • plovací vestu
 • převoz osobních věcí
 • dopravu řidičů k autům
 • péči instruktora na vodě
 • pojištění poškození zapůjčeného vybavení
 • pojištění CK proti úpadku
 • DĚTSKÁ CENA: do 8 let 2490 Kč, do 15 let 2 890 Kč.
 • CENA NEZAHRNUJE: parkovné aut, vstupy do památek.

Další informace

Doprava: vlastní auto (velmi dobré spojení vlakem). Pokud jste z daleka, můžete přijet do kempu v Českém Šternberku už v úterý a ráno si jen vyjet vlakem na start.
Ubytování: kempy a vodácká tábořiště ve vlastních stanech.
Jídlo: snídaně formou švédských stolů máte od nás, ostatní už je na vás. Na obědy už máme vytipované hospůdky cestou a v každém kempu jsou hospody nebo minimálně bufet.
Lodě - vyber si: nafukovací Pálava (2 sedačky), nafukovací kajak Safari, nafukovací debl kajak K2 pro dospělé nebo jednoho rodiče s dítětem. Na vyžádání samovylévací kánoe Baraka (2 rodiče s malým dítětem) za příplatek 100 Kč/den. Plastová Vydra a Samba (2 sedačky),   velká rodinná Samba (3 - 4 sedačky).
Pojištění trvalých následků úrazu zahrnuje také úhradu 80% stornopoplatků, pokud nemůžete jet z důvodu nemoci. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21 Kč. Pojišťovna Uniqa, a. s.
Historické památky v okolí: ke koloritu Posázaví patří také hrady a zříceniny Kácovská tvrz, Český Šternberk, Pirkštejn, Zbořený Kostelec, zámek Konopiště, klášter v Ratajích nad Sázavu nebo Týnecký hrad.   

Reference

Kočičky
Ahoj do CVOKu. Moc děkujeme za super dovolenou na Sázavě od 2.-5.7. Byly to úžasné 4 dny, na které budeme dlouho vzpomínat. Na začátku to bylo trochu hektické, ale nakonec vše šlapalo a bylo to skvělé. Velké poděkování patří Honzovi, Petrovi (kterému už nikdo z nás neřekne jinak než Bořek) a Pavlovi. Bořek se o nás staral skvěle na vodě i na suchu. Byla to prostě OBŘÍ šmakuláda. Těšíme se na příště! Kočičky z Trutnova .
Láďa
Včera jsme se vrátili ze sjíždění Sázavy bylo nás 6 kusů z Bohumína  měli jsme jet Moravu ale nelitujeme  udělala se tam skvělá parta. Nejstarší 58 a konče dětmi. Hlavně bych chtěl poděkovat Cyrilovi který se o všechny skvěle staral. Bo my z Ostravy jsme stavali nejdřív bo jsme zvyklí chodit do roboty a taky jsme dojížděli první. Na olejích jsme na Pálavách s přehledem předjížděli plasťaky, no poslední etapa byla horší ale my tu techniku do příště vylepšime. Tak vodě zdar a pochvalte Cyrila. Lada mluvčí a ranní roznašeč tekutych tablet.