MENU

Sázava ze Zruče nad Sázavou, vodácká dovolená bez starostí. Snídaně a kempy v ceně. ( 5 dnů )

3. 7. - 7. 7. 2024
CENA: 3 990 Kč
OBTÍŽNOST: Velmi lehká

Vodácká dovolená na Sázavě

SÁZAVA ve středním úseku protéká nádherným údolím, lesy jsou vyhřáté letním sluncem. Sem tam potkáte letitou chatovou osadu, malá městečka nebo vesnice, ale stejně často se Sázava několika meandry vzdálí mezi louky a další a další lesy. Dno je místy kamenité a tak se tvoří přátelské peřejky. Většina sázavských jezů má k radosti všech vodáků sjízdné vorové propusti, což dělá plavbu zajímavou i napínavou. K osobité atmosféře SÁZAVY přispívá "Posázavský pacifik", který má vlakové zastávky pro chataře a vodáky snad na každé mezi. Takže auto tentokrát klidně nechte doma.
Vodácká náročnost: nízká.  Dvě rodiny s menšími dětmi nebo partičky spolu mohou jet na člunu Colorado pro 4 až 6 osob, pokud nevadí, že budete pomalí...

1. den: ráno příjezd do kempu v Kácově, postavíte si stany, odstavíte auta a v 10:33 vyjedete vlakem na start do Zruče nad Sázavou.  Tady už vás budeme čekat s loděmi, uděláme si vodácké školeníčko a splujeme Sázavu do kempu v Kácově, 16 km. Kdo to máte na Sázavu daleko, můžete přijet večer, my už tady také budeme.
2. den: pokračujeme v plavbě Kácov - Český Šternberk, 13 km. 
3. den: Český Šternberk - Samopše, 14 km
4. den: Samopše - Sázava, 8 km a volno na prohlídku městečka, zámku a vyhlášených zámeckých zahrad.
5. den: Sázava - Chocerady  - Zlenice, 16 km. Navečer se rozloučíme a výlet končí.
Kód Termín Cena zájezd
305 3. 7. - 7. 7. 2024 3 990 Kč objednat
328 31. 7. - 4. 8. 2024 3 990 Kč objednat

Cena 3 990 Kč zahrnuje

 • 4x snídaně
 • 4x kempy
 • loď podle vlastního výběru, pádlo
 • plovací vestu
 • převoz osobních věcí
 • dopravu řidičů k autům
 • péči instruktorů na vodě
 • pojištění poškození zapůjčeného vybavení
 • pojištění CK proti úpadku
 • DĚTSKÁ CENA: do 15 let 3 190 Kč.
 • DĚTSKÁ CENA: do 8 let 2 790 Kč.
 • CENA NEZAHRNUJE: parkovné aut, vstupy do památek.

Další informace

Doprava: vlastní, autem nebo vlakem (velmi dobré spojení).
Místo a čas srazu na startu plavby: 10:15 u silničního mostu ve Zruči nad Sázavou. Odjezd vlaku z Kácova je v 9:32 a příjezd vlaku do Zruče nad Sázavou je v 9:56. 
Ubytování: kempy a tábořiště ve vlastních stanech.
Jídlo: snídaně formou švédských stolů máte od nás, ostatní už je na vás. Na obědy máme vytipované hospůdky cestou a v každém kempu jsou hospody nebo minimálně bufet.
Lodě - vyber si: nafukovací Pálava (2 sedačky), raft pro 4 - 6 osob, nafukovací kajak Safari,   nafukovací debl kajak K2 pro dospělé nebo jednoho rodiče s dítětem. Na vyžádání samovylévací kánoe Baraka (2 rodiče s malým dítětem) za příplatek 100 Kč/den. Plastová  Vydra a Samba (2 sedačky),   velká rodinná Samba (3 - 4 sedačky).
Pojištění trvalých následků úrazu zahrnuje také úhradu 80% stornopoplatků, pokud nemůžete jet z důvodu nemoci. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21 Kč. Pojišťovna Uniqa, a. s.

Reference

Lenka K.
Dobrý den,
dovolte mi opožděně poděkovat za krásnou a pohodovou dovolenou na Sázavě (akce 327). Měla jsem poměrně velké obavy, jak ji s dcerou zvládneme - nejsme žádné vodačky, v podstatě jsme věděly jen něco málo o ovládání lodi a jak se drží pádlo :) - děkuji Ondrovi, Pájoví, že nás zbavili ostychu z vody, dodali sebevědomí a hlavně byli skutečnou podporou a rádci. Vše bylo perfektně zorganizované, atmosféra parádní, snídaně opulentní.....nesmím zapomenout na "suchou" podporu, bez které by to nebylo ono - Františka. Fakt jsme si to s Lindou užily - já si parádně odpočinula (myslím hlavou - ruce to měly s vodou těžké). Už teď mě dcera přemlouvá na další akci - takže potrénujeme a příští rok zase někde ahooooj. Děkuji Lenka.