MENU

Seakayak Camp Ninská zátoka, Chorvatsko

Několik termínů
CENA: 11 490 Kč
OBTÍŽNOST: Velmi lehká

Na moři už máš něco za sebou a chceš se zdokonalit? Nebo se ti líbí seakajak, chceš to zkusit a protože tušíš, že to není jen sednout do lodi a jet, chceš se naučit všechno co k seakajakingu patří, jen nevíš jak a kde začít? Máme pro tebe kemp, který z tebe udělá středně pokročilého až zdatného seakajakáře. Získáš širokou škálu dovedností v jízdě i záchranných technikách a na jejich základě se ti otevřou dveře k náročnějším akcím a seakajakovým expedicím. Camp není žádná dovolená u moře, ale plnohodnotná seakajaková škola pro max. 7 účastníků.

1. den: ráno odjezd do Chorvatska, ubytování v kempu nebo penzionu.
2. - 5. den: safety talk, příprava a kontrola vybavení, nastavení kajaku a balení. Strategie a plán akce. Přes základní a správně prováděné záběry tě dovedeme až k ovládání lodi ve vlnách a větru. Naučíš se plánovat denní etapu s ohledem na počasí, správné postupy pro vyhodnocení nebezpečí, orientaci na moři i v námořních mapách, samozáchranu, záchranu, první pomoc a další nezbytnosti k tomu, abys jezdil dobře a bezpečně. V Ninské laguně jsou pro nás skvělé podmínky - klidná voda v chráněné zátoce pro začátek a naopak větrný a často rozvlněný kanál Velebit pro upevnění návyků. Nebude to žádná ulejvárna, chceme z tebe udělat dobrýho seakajakáře, ale určitě bude bude čas i na skvělé jídlo někde v maríně, večerní cour po okolí nebo posezení u pivka a relax.
6. den: ráno v klidu zabalíme a mažeme domů. Návrat do Prahy do 22:00.
Kód Termín Cena zájezd
459 6. 9. - 11. 9. 2024 11 490 Kč objednat

Cena zájezdu 11490 Kč zahrnuje

  • dopravu mikrobusem
  • kurzovné
  • seakayak s kormidlem
  • neoprenovou špricdeku
  • seakayakářské pádlo, vestu
  • vodáckou bundu
  • instruktora s certifikací pro seakajak
  • zákonné pojištění CK
  • pojištění zapůjčeného vybavení proti poškození
  • CENA NEZAHRNUJE:  kemp 7,5 € + taxa 1,1 €, apartmán 20 € za osobu a noc (na vyžádání)

Další informace

Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Brno. Praha po dohodě.
Spaní: spíme v jediném kempu, pokud jsi náročnější, můžeš mít ubytování v penzionu.
Jídlo: něco si můžeš vzít z domova, ale jsme v městečku Nin, tak si na nákup a zrovna tak do restaurace na večeře můžeš zajít.
Přihlásit se může úplně každý s chutí pádlovat a něco se naučit.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí Uniqa: zahrnuje i storno zájezdu až do výše 80 %, pokud bys onemocněl ještě před odjezdem. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů jsou v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 35 Kč za den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky do 10 dní před odjezdem. Je v nich čas odjezdu, upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, tipy na stravování atd.

Co s sebou?