MENU

Seakayak Praha - Mělník, seznamovací kurz

3. 6. - 5. 6. 2022
CENA: 3 950 Kč
OBTÍŽNOST: Velmi lehká

Víkend na seakayaku po Vltavě a Labi

Seakajakářský výlet pro každého. Bude to příjemně strávený víkend s dobrou partou, zažijete nové pohledy z vodní hladiny na přírodní i kulturní památky v okolí Vltavy a spousta zábavy. Víkend můžete pojmout jako přípravu před delším tripem, i jako protiváhu vašeho jinak pohodlného života ve městě a určitě jako malou seakayakářskou školu, kde se dozvíte nové věci o seakajakování. A nebojte se začít!

1. den: v pátek večer nebo v sobotu ráno příjezd do kempu v Praze Troji.
2. den: příprava lodí, školení před jízdou a první kilometry po Vltavě. Mineme zoo, přírodní rezervaci Větrušickou rokli jíž vévodí  Velký vrch s jeskyní Drábovna i fotogenickou a chráněnou Máslovickou stráň. Projedeme Kralupy nad Vltavou, kde můžeme dát obídek na náměstí a pak se nám již ukáže zámeček Nelahozevez. Od něj to máme už jen kousek do Veltrus. Tady zatáboříme u slalomového kanálu v kempu (27 km). Grilování a večírek.
3. den: jedeme dál a ještě chvíli budeme mít výhledy na zámecký park Veltrusy. Než vjedeme do nížinné krajiny, mineme odbočku do Vraňansko hořínského plavebního kanálu, pár malých vesniček a už můžeme vyhlížet vinice pod Mělnickým zámkem. Tady se rozloučíme s Vltavou, vplujeme do Labe a plavbu ukončíme (18 km).
Kód Termín Cena zájezd
418 3. 6. - 5. 6. 2022 3 950 Kč objednat

Cena 3 950 Kč zahrnuje

  • kurzovné
  • seakayak s kormidlem, šprajdu
  • seakayakářské pádlo
  • vodáckou bundu
  • plovací vestu
  • instruktora
  • svoz řidičů
CENA NEZAHRNUJE: dopravu na místo, kempovné.
SLEVA: dítě do 15 let 300 Kč.
PŘÍPLATEK: doprava s námi 300 Kč.
NÁSTUPNÍ MÍSTA: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha Černý Most.

Další informace

SRAZ: pátek večer nebo v sobotu v 8:30 v kempu
UBYTOVÁNÍ: vlastní stan a tábornické potřeby. 
STRAVOVÁNÍ: vlastní vaření nebo v hospodě.
DOPRAVA: vlastní nebo s námi mikrobusem.
PROGRAM: je orientační. Podle počasí ho může váš instruktor upravit tak, abyste jeli na pohodu.
SEZNÁMENÍ SE SEAKAYAKEM: nepotřebujete mít žádné předchozí vodácké zkušenosti ani zvláštní schopnosti. Jen chuť zkusit nový sport a nový způsob cestování.
Akce pro jednotlivce, dvojice nebo partičky. Společně utvoříte malou skupinu vedenou instruktorem, který má zkušenosti z domácích i zahraničních seakayakových akcí a zájezdů.
Pojištění storna a trvalých následků úrazu Uniqa: zahrnuje storno až do výše 80 %  z ceny, pokud onemocníš ještě před akcí plus trvalé následky úrazu. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21 Kč.