MENU

Setkání přátel Cvoku na závodě Orlická 17 ( 1 den )

21. 9. 2024
CENA: 250 Kč
OBTÍŽNOST: Velmi lehká

Vodácká sezóna se pomalu blíží k závěru. Přijeďte se s ní i s námi rozloučit do Týniště nad Orlicí do Rampa sportu, ještě si zapádlovat na Divoké Orlici, pozdravit se s průvodci, setkat se kamarády ze zájezdů. Program máme nabitý: nejprve tradiční turistický závod pro otevřené kánoe Orlická 17, odpoledne se zájemci mohou bavit lukostřelbou, slackline, střelbou ze vzduchovky, navečer budeme promítat filmy z našich zájezdů a jiné cestovatelské a vodácké filmy. Během večera a možná i noci si zatančíme a zazpíváme, hrát nám přijedou holky z kapely Dou NaBoso

9:00 - 11:00 prezentace závodníků v hospodě areálu Rampa sportTýništi nad Orlicí. Na vodu samozřejmě můžeš jít i bez závodnických ambicí, důležité je připlout do cíle v Rampa sportu za světla. 
11:15 odjezd autobusu na start trasy v Kostelci nad Orlicí (u silničního mostu, těsně u železniční zastávky Kostelec nad Orlicí - město).
12:00 hromadný start. Účastnit závodu se můžeš v kategorii MUŽI, ŽENY, SMÍŠENÉ POSÁDKY a posádky DOSPĚLÝ S DÍTĚTEM DO 12 LET. Ceny pro vítěze kategorie, drobné ceny za účast. Nezávodící vodáci si odnesou vzpomínku na krásný den na Orlici.
Po 16:00 vyhlásíme výsledky závodů.
17:00 - 24:00 filmy, muzika, tradiční tombola artefaktů, které nám zbyly ze zájedů, volná zábava. Odpočinek (nebo dovádění) ve vyhřívané vířivce. Dokud bude vidět, můžeš si zastřílet z luku, ze vzduchovky, procvičit koordinaci a rovnováhu na slackline. 
Kód Termín Cena zájezd
289 21. 9. 2024 250 Kč objednat

Cena 250 Kč za osobu zahrnuje

  • účast na výše popsaném programu
  • půjčovné kánoe Samba nebo Vydra, 2x pádlo, 2x vesta
  • startovné
  • dopravu osob a lodí do Kostelce nad Orlicí
  • občerstvení v cíli splutí (malinovka nebo pivko a grilovaná klobáska)
  • SLEVA pro účastníky bez vodáckého programu: 150 Kč
  • SLEVA za dítě na 3. místě v lodi: 200 Kč

Další informace

Doprava: vlastní (autem, busem, vlakem) do kempu Rampa Sport (areál Vencl Palubky, Mostecká ulice č. 24, Týniště nad Orlicí). Od nádraží v Týništi je kemp vzdálený 1 300 m.
Ubytování: na tábořišti Rampa sport ve vlastních stanech (cena za noc je 90 Kč za dospělého, 60 Kč za dítě do 15 let, 80 Kč za stan, 80 Kč za auto) nebo v ubytovně ve vícelůžkových pokojích (vlastní spací pytel a polštářek, 170 Kč dospělý, 150 Kč do 15 let, poplatek obci 15 Kč pro osoby starší 15 let). Ubytování pod střechou si rezervuj předem.
Stravování: v hospodě vaří polévky, hotovky, smažená jídla, grilovaná jídla. Ráno teplé snídaně.
Další: do 16. 9. může pořadatel změnit trasu závodu, pokud by bylo na Divoké Orlici málo vody. V tom případě se závod přesune na Orlici z Týniště nad Orlicí do Krňovic (14 km). Pořadatel může ze závodu vyloučit podnapilé osoby, účast na vlastní nebezpečí.