Střela z Rabštejna

Termíny se připravují
CENA: 590 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká
  • RABŠTEJN NAD STŘELOU - MLADOTICE
  • Kánoe - kajak - člun

Zajímavá západočeská říčka STŘELA v oblasti dvou přírodních parků Horní StřelaStřela protéká romantickou krajinou a výrazným kaňonem v okolí Rabštejna. Pár jezů je většinou sjízdných, ale nepříjemnou překážkou může být strom v zatáčce. Pod Rabštejnem je v řece kamenité pole, tak pozor při čtení vody. Začátečník by měl jet se zkušenějším zadákem. 17 km řeky s náročností ZW - WW1 pojedeme až do 15-16ti hodin, takže to chce kromě dobrého oblečení i termosku s čajem a svačinu.

Termíny se připravují

Cena akce 590 Kč za osobu

zahrnuje zapůjčení vodáckého vybavení (neopren, neoprenové boty, vodácká bunda, plovací vesta, přilba, loď dle výběru, pádlo), převoz osobních věcí do cíle, svoz řidičů k autům, péči instruktorů na vodě, pojištění vybavení pro případ poškození.

Cena půjčovna 350 Kč za osobu

zahrnuje předem vybraný typ lodi, pádlo, vestu, přilbu, vodáckou bundu, barel, pojištění vybavení pro případ poškození, dovoz lodí na start a z cíle. Neopren a neoprenové boty možné zapůjčit za příplatek. Neopren 100 Kč, neoprenové boty 50 Kč.

Cena nezahrnuje/příplatek

POPLATEK ZA VODU. Při vypouštění přehrad vybírají na místě pořádající vodácké oddíly malý příspěvek na pokrytí svých nákladů cca 40 Kč za osobu.

Další informace

DOPRAVA NA MÍSTO SRAZU: vlastní (autem).
NA ČEM POJEDETE: na nafukovací kánoi Pálava, Rio, Baraka, Orinoco nebo plastové kánoi 2-3 sedačky. Můžete jet také na kajaku, pokud na něm už umíte nebo na člunu Colorado pro 4 - 6 pádlařů, pokud se mezi vámi najde alespoň jeden zkušenější vodák.
ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ TRVALÝCH NÁSLEDKŮ: zájemcům můžeme uzavřít úrazové pojištění trvalých následků od pojišťovny Uniqa, a. s. Sazba za jeden den pro dospělého je 20 Kč, pro děti do 15 let 15 Kč.