MENU

Švédsko. Seakayak ostrovy Svaté Anny. Baltské moře.

Několik termínů
CENA: 20 500 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Souostroví Svaté Anny se skládá ze šesti tisíc ostrovů a patří mezi nejkrásnější seakajakářské lokality Švédska. V tomto obřím mořském bludišti, v ráji pro volně žijící zvířata, mořské ptáky a spoustu ryb, se ocitneme mimo civilizaci. Celé souostroví je vhodné pro všechny kajakáře i pro úplné začátečníky nebo rodiče s dětmi. Plavba vede mezi zátokami, které jsou před větrem chráněny bariérou mnoha ostrovů a tak tady nehrozí velké vlny. Několik ostrůvků je obydleno rybáři, od kterých se dají koupit uzené ryby a na pár z nich jsou i krámky s potravinami.

1. den: dopoledne odjezd z ČR na noční trajekt do Švédska.
2. den: cesta pobřežím Švédska do oblasti St. Anna, odpoledne příprava kajaků, proškolení před jízdou a první kilometry po moři.
3. – 8. den: moře a divoká příroda v labyrintu ostrovů, plno krásných zážitků. Rybaření a táboření na nezapomenutelných místech. Jistě bude čas i na zdokonalování vašich seakajakářských dovedností, nacvičíme záchranu, čtení námořních map nebo plánování tras.
9. den: návrat po pobřeží a noční trajekt do Německa.
10. den: odpoledne návrat do ČR.
Kód Termín Cena zájezd
445 1. 8. - 10. 8. 2024 20 500 Kč objednat

Cena zájezdu 20 500 Kč zahrnuje

  • dopravu mikrobusem
  • 2x noční trajekt
  • seakayak s kormidlem, špricdeku, pádlo
  • vodáckou bundu, plovací vestu
  • přátelskou a profesionální péči instruktora
  • zákonné pojištění CK
  • pojištění zapůjčeného vybavení proti poškození
  • CENA NEZAHRNUJE:  kempy, táboříme ve volné přírodě. Lůžko v kabině nebo polohovací sedačku na trajektu.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Praha, Ústí nad Labem.
Doprava: 9 místným mikrobusem
Náročnost: nízká až střední.
Počasí: teplota moře v srpnu je průměrně 18,5°C, teplota vzduchu průměrně 22°C
Nocleh: spíme ve skrytých zátokách, potřebujete miniaturní stan. Tábornické potřeby, jídlo, vodu a ostatní věci si vezeme sebou v komorách seakayaku. 
Noční trajekt: na této trase se musí dokupovat buď lůžko v kabinách (jsou 3-4 lůžkové, cena kolem 1 300 Kč za obě cesty nebo sklopná sedačka cca 600 Kč). Kabiny zařizujeme až podle toho, jaká vznikne skupina. 
Jídlo: většinu si vezete z domova, pitnou vodu a čerstvé zásoby doplníme cca 2 - 3x. 
Zkušenosti: před tímto výletem vám stačí zkušenosti z víkendové jízdy na seakayaku v ČR.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí Uniqa: zahrnuje i storno zájezdu až do výše 80 %, pokud bys onemocněl ještě před odjezdem. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů jsou v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč za den.
Propozice k odjezdu zasíláme elektronicky do 10 dní před odjezdem. Je v nich čas odjezdu, upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, tipy na stravování atd.
Dárek: rádi vám připravíme dárkový poukaz.

Reference

Jitka
Ahoj Šárko, dík za super zájezd na seakajaky do Švédska na Souostroví Svaté Anny. Počasí sice moc nevyšlo, ale příroda tam je úžasná a opravdu to stálo zato. Franta jako průvodce byl super, moc jsme si to užili.
Ještě jednou dík, Standa a Jitka.
Jiřina S.
Dobrý den, včera jsem se vrátila z cesty po Švedsku na seakayaku. Chtěla bych touto cestou poděkovat Vám za uspořádání tothoto zájezdu. Petrovi jsem poděkovala na cestě a Vám chci napsat, že Petr a Tomáš se nám moc pěkně věnovali a jejich profesinoalita ve vedení zájezdu a v řízení cesty byla perfektní. S pozdravem Jiřina S.