MENU

Top rafting Inn a Sanna Rakousko. Doprava s námi nebo vlastní.

Termíny se připravují
CENA: 7 850 Kč
OBTÍŽNOST: Těžká

Plnotučný rafting v Rakousku

Tenhle víkend si určitě zasloužíš! Peřeje na pořádné zhoupnutí, dlouhé vlny a válce, které budeme muset přeprat. Celý víkend kempujeme nově v Imstu i tak to máme na všechny úseky řek kousek. Cesta je rychlá, nedělní návrat do Prahy stíháme do 23:00. Náročnost řek WW 3 až 4, takže vážně plnotučný rafting.

1. den: odjezd po obědě do kempu v Imstu, příjezd do 21:00. Ubytování na 2 noci.
2. den: rafting na prvním úseku INNU na TÖSENER SCHLUCHTU, po obědě rafting na SANNĚ. Den velkých vln a peřejí, večer pro zájemce gril párty.
3. den: rafting pokračuje na INNU v úseku IMSTER SCHLUCHTU, oběd ještě v kempu a ve 14 hodin odjezd domů.

Termíny se připravují

Cena zájezdu 7 850 Kč zahrnuje

  • dopravu
  • rafting s profi instruktory
  • 2x kemp
  • vodáckou bundu, vestu, helmu 
  • neopren a neoprenové boty
  • zákonné pojištění CK
  • pojištění zapůjčených věcí proti poškození
  • SLEVA VLASTNÍ DOPRAVA: 700 Kč.
  • CENA NEZAHRNUJE: rakouské poplatky za rafting 10 €, platí se na místě.

Pozn.: na akci není možné uplatnit jiné slevy.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice 13:00, Praha 14:30, Plzeň.
Doprava: mikrobusy, max. 14 účastníků. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
Ubytování: ve vlastním stanu v kempu s výborným sociálním zázemím a restaurací.
Jídlo: vlastní vaření, na sobotní večeři si můžete objednat grilování steaku a zeleniny.
Pojištění léčebných výloh v zahraničí pro rafting: je nezbytné. Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu z důvodu nemoci. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 40 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 23 Kč/den.
Propozice k odjezdu: zasíláme elektronicky nejpozději 7 dní před odjezdem. Najdete v nich čas odjezdu a upřesnění nástupních míst, doporučený seznam oblečení, turistického vybavení, potravin a tipů na stravování, případné upřesnění programu atd. Dojde-li ke změně oproti katalogu je informace v těchto materiálech rozhodující. V případě zásadních změn jsme povinni postupovat podle VOP.
Dárek?

Reference

Bára
Dobrý den/ahoj do Cvoka, včera jsem se vrátila z víkendu na Sanně a Innu. Chtěla bych pochválit Obelixe, Kubu a Bundáše za vedení zájezdu a schopnost improvizace, která byla nutná kvůli neustále se měnícímu stavu vody. Víkend jsem si užila, i přes dost vlhké počasí????Prosím pěkně, bylo by možné od Obelixe získat fotku z vody? Fotil nás v sobotu na raftu... Díky a hezký zbytek léta, Báíra.
Radim
Ahojjj Lenko, chtěl bych tí­mto emailem poděkovat za skvělou organizaci celému týmu cvok :-) , jako každý rok byla tato akce opravdu povedená. Opravdu TOP Rafting a super parta ...... :-) :-) Chtěl bych poděkovat a předat velký dí­k, který patří­ hlavně pro vedoucího našeho zajezdu ..... Pan Honza Žíďa byl super i přes jeho zranění­ vše zvládnul na jedničku a dotáhnul nás do konce , je to prostě profesionál , doufáme že bude v pořádku. A že jeho zranění­ bude ok ..... Děkuji za celou naší skupinu :-) :-) Radim :-)
Honza
Ahoj, zdraví­m všechny do CVOKu po zájezdu top rafting Rakousko a hlásím, že to bylo moc fajn. Parádně jsme si to užili. Ahoj Honza