MENU

Víkend na Orlici pro celou rodinu. Hvězdicově. Polopenze a kemp v ceně. Ubytovna.

Termíny se připravují
CENA: 2 990 Kč
OBTÍŽNOST: Lehká

Víkend ve východních Čechách na Orlici

Pokud si můžete udělat prodloužený víkend, přijeďte dřív a mrkněte se po okolí, klidně i s kolama. Cyklostezka do Potštejna je moc pěkná a můžete spojit s prohlídkou zříceniny hradu Potštejn. Další dobrý cíl je hrad Litice nad Orlicí.

1. den: navečer sraz na tábořišti v Rampa Sportu. Ubytování, večeře.
2. den: snídaně. Odjezd vlakem proti proudu do Kostelce nad Orlicí,   my tam zatím dojedeme s loděmi.  Začneme vodáckým školeníčkem nejprve na souši, pak na vodě a vyrazíme. Pokud už na vodě umíte,   můžete samozřejmě vyplout sami a sejdeme se zase v Rampa Sportu. Večeře.
Etapa po vodě: Kostelec nad Orlicí - Týniště nad Orlicí, 17 km.
3. den:  snídaně. Plavba z kempu do Krňovic. Tady se nabízí možnost prohlídky Podorlického skanzenu  (objednává se předem). Kdo by raději ještě pádloval, tak může jet do Nepasic nebo Blešna.
Etapa po vodě: Týniště nad Orlicí - Krňovice 14,5 km. Do Nepasic 18 km. Do Blešna 21,5 km.

Termíny se připravují

Cena 2 990 Kč zahrnuje

  • 2x kemp
  • 2x polopenzi
  • místo na zvolené lodi (nafukovací nebo plastové), pádlo, barel
  • plovací vestu, vodáckou bundu
  • dopravu lodí, převoz osobních věcí
  • péči instruktorů
  • pojištění poškození zapůjčeného vybavení
  • DĚTSKÁ CENA: 15 let 2 590 Kč.
  • PŘÍPLATEK: spaní ve vícelůžkových pokojích plus 240 Kč na víkend za osobu (vlastní spacák).

Další informace

Doprava: autem (doplácíte si parkovné 60 Kč za den) nebo vlakem.
Jídlo: od nás máte 2x polopenzi. Snídaně formou švédských stolů, večeře výběr z hotovek. Začíná se v pátek večeří a končí v neděli snídaní. Na oběd si vezměte něco do lodi. Během plavby se stavíme na některé z pláží a můžeme si na ohni opéct buřty. Kiosek tady nepotkáme, v tomhle přírodním parku se nic nepovoluje.
Ubytování: táboření ve svém stanu, možnost spaní ve vodácké ubytovně ve vícelůžkových pokojích (vlastní spacák a polštářek). Kemp má dobrou hospodu a venkovní krytou terasu. V budově jsou nové sociálky, WC a teplé sprchy (na mince). Kousek je Penny a lékárna.
Lodě - vyber si: nafukovací kánoe - Baraka, Pálava nebo třímístné Rio. Plastová kánoe Vydra a Samba, rodinná Samba pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2-3 děti (děti jen se zkušenými rodiči). Raft je možný pokud bude dost vody.
Pojištění trvalých následků úrazu zahrnuje také úhradu 80% stornopoplatků, pokud nemůžete jet ze zdravotních důvodů. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21 Kč. Pojišťovna Uniqa, a. s.