MENU

VIP RAFTING V Savojských Alpách a Piemontu

6. 6. - 12. 6. 2022
CENA: 16 990 Kč
OBTÍŽNOST: Těžká

VIP Rafting pro malé skupiny

Rafting pro party 6-7 přátel s dobrou kondicí a sportovním duchem. Rafting mezi čtyřtisícovými vrcholy Savojských Alp. Gran ParadisoMont Blanc jsou na dohled. Bude to ledovcový nářez WW 4+ (5), pár úseků WW 3 a jen málo míst, kde si vydechnete. Takže na nejlepší rafting ve Francii potřebujete notnou dávku odvahy a fyzické kondice.  V malé skupině se snadno dohodneme o doplnění raftingu pěšárnou v NP Tignes, na prohlídky zajímavostí v okolí nebo cokoliv jiného.

1. den: odpoledne odjezd do Francie.
2. den: rafting na proslulé slalomové trati ISÉREBourg ST. Maurice. Navečer se zabydlíme  v kempu na příští 3 noci.
3. den: rafting na spodní ISÉRE a vodní stav ještě vylepší přehrada nad Bourg St. Maurice. Tady je ISÉRE je široká a přehledná, ale pak se všechna voda stlačí do úzkého kaňonu kolmých stěn a adrenalin vám rozvibruje chlopně. Odpoledne rafting v rychlém tempu na DORONU. Úzké koryto je téměř mimo civilizaci, protože silnice se klikatí až hodně vysoko nad lesním kaňonem. Navečer prohlídka lázeňského BRIDES LES BAINS.
4. den: turistika v NP Vanoise. Spolu s Le Grand Paradis  je největší chráněnou oblastí západní Evropy. Oblast Tignes je hlavním migračním koridorem kamzíků a kozorožců, a tak můžete při troše štěstí pozorovat i tyhle mrštné skokany.
5. den: přesun přes  Col du Petit St. Bernard do údolí Aosta v Itálii, kde na nás čeká největší top evropského raftingu DORA BALTEA. Obtížnost této ledovcové královny se pohybuje od WW 3+ až WW 4+(5).  My si vybereme úsek, který bude sedět tak akorát k vašim zkušenostem, aktuální kondici a odvaze. Rozhodně se máte na co těšit. Večer přejezd do kempu k poslední řece.
6. den: v srdci Piemontu rafting na SESSIE v peřejích Cutter Slalom, Drunk, Igloo nebo Big Colorado. Důstojná tečka za nabitým výletem a noční přejezd domů.

7. den: příjezd dopoledne.

Kód Termín Cena zájezd
515 6. 6. - 12. 6. 2022 16 990 Kč objednat

Cena zájezdu 16 990 Kč zahrnuje

  • dopravu mikrobusem s klimatizací
  • rafting s profi instruktory
  • 4x luxusní kemp
  • 4x polopenze
  • zapůjčení vybavení - vodácká bunda, vesta, přilba
  • pojištění CK
  • Zdarma zapůjčení neoprenu a neoprenových bot.

Další informace

DOPRAVA: klimatizovaným pohodlným mikrobusem s velkým zavazadlovým prostorem. Při odjezdu z Pardubic můžete parkovat u našeho skladu.
NÁSTUPNÍ MÍSTO: podle požadavků skupiny.
UBYTOVÁNÍ:  4x ve 2 luxusních kempech,   2x je noční přejezd.
STRAVOVÁNÍ: na cestě tam a zpět z vlastních zásob nebo dokoupených na místě, 4x máte od nás polopenzi.
POJIŠTÉNÍ LÉČEBNÝCH VÝLOH V ZAHRANIČÍ: Můžeme vám zprostředkovat pojištění od Uniqa pojišťovna a. s., které zahrnuje i storno zájezdu, nyní nově i z důvodu onemocnění Cov-19. Podrobné pojistné podmínky včetně pojistných limitů naleznete v Obchodních podmínkách bod 11. Sazba je 35 Kč/den, pro děti do 15 let je sazba 19 Kč/den.
PLATÍ SE NA MÍSTĚ: lanovky v NP Vanoise podle zvolené trasy.