MENU

Vltava z Lenory, vodácká dovolená bez starostí. Snídaně a kempy v ceně.

Několik termínů
CENA: 4 390 Kč
OBTÍŽNOST: Velmi lehká

Vodácká dovolená na Vltavě

V úseku z Lenory jste úplně v jiném světě - vůně lesů, romantika odlehlých míst, málo vodáků. Tady je Vltava pod ochranou NP Šumava.
Z Vyššího Brodu si už klidu neužijete, ale Vltava tady má úseky hezkých peřejek, 12 krásně sjízdných jezů, spoustu odpočinkových míst a bufetů. Pádlování můžete okořenit prohlídkou historických památek a Český Krumlov si užijete jak z vody, tak i večer, protože tady táboříme.

Náročnost: nízká, mohou se přidat i začínající vodáci a rodinky.

1. den: Lenora  - Soumarský Most, 7 km
2. den: Pěkná - Nová Pec, 10 km a pak přesun kolem Lipenské přehrady do Vyššího Brodu (autem, vlakem).
3. den: Vyšší Brod - Rožmberk, 14 km
4. den: Rožmberk - Český Krumlov, 19 km
5. den: Český Krumlov - Zlatá Koruna, 17 km
6. den: Zlatá Koruna - Boršov nad Vltavou, 19 km. Plavba končí kolem 15 hodiny.

Kód Termín Cena zájezd
321 23. 7. - 28. 7. 2024 4 390 Kč objednat
333 6. 8. - 11. 8. 2024 4 390 Kč objednat

Cena  4 390 Kč zahrnuje

 • 5x snídaně
 • 5x kemp
 • loď podle vlastního výběru, pádlo
 • plovací vestu
 • převoz osobních věcí
 • denně dopravu řidičů k autům
 • péči instruktorů na vodě
 • pojištění poškození zapůjčeného vybavení
 • pojištění CK proti úpadku
 • DĚTSKÁ CENA: do 8 let 3 190 Kč, do 15 let 3 590 Kč.
 • CENA NEZAHRNUJE: parkovné aut, vstupy do památek.

Další informace

Doprava: vlastní, autem nebo vlakem.
Místo srazu: 11:00 kemp A Soumarský Most. Kdo to máte daleko, můžete sem přijet už v pondělí. V úterý pak všichni vyjedete do Lenory vlakem a na Soumaráku budete plavbu končit.
Ubytování: kempy ve vlastních stanech.
Jídlo: snídaně formou švédských stolů máte od nás, ostatní už je na vás. Obědy a večeře v bufetech a hospodách.
Lodě - vyber si: nafukovací Pálava (2 sedačky), nafukovací kajak Safari, nafukovací debl kajak K2 pro dospělé nebo jednoho rodiče s dítětem. Na vyžádání samovylévací kánoe Baraka (2 rodiče s malým dítětem) za příplatek 100 Kč/den. Plastová Vydra a Samba (2 sedačky),   velká rodinná Samba (3 - 4 sedačky).
Historické památky: klášter Vyšší Brod, hrad Rožmberk, klášter a gotický chrám Zlatá koruna, zřícenina Dívčí kámen. Na lodi projedete srdcem Českého Krumlova, Městskou památkovou rezervací (Unesco), kterou obdivují davy turistů z celé Evropy.
Pojištění trvalých následků úrazu zahrnuje také úhradu 80% stornopoplatků, pokud nemůžete jet důvodu nemoci. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21 Kč. Pojišťovna Uniqa, a. s.

Reference

Kristýna B.
Ahoooooj! Chtěli bychom Vám všem moc poděkovat za pěkný výlet. Děti si to užily, ohodnotily slovy "bylo to boží" a prý kdy pojedeme zase ????????. Vaši kluci byli moc fajn, byli hodně trpěliví ????, vše nám ukázali, řekli. Moc děkujeme a v příloze posílám naší bandu ????
Martina
Dobrý den, ještě jednou děkujeme za super akci. Vše bylo úžasně zorganizované, profesionální. Moc jsme si to užili. A ani jednou jsme nezmokli :-)))) Děkujeme, Martina
Petra K.
Dobrý den/Ahoj!!! Právě dnes jsme ukončili plavbu po Vltavě z Lenory. Rádii bychom touto cestou poděkovali nejen Vám, ale hlavně Petrovi a Honzovi, kteří se o nás skvěle postarali, byli ochotní a šířili po celou dobu optimistickou a přátelskou náladu. Byl to skvělý relax a odklon od všedních starostí. Díky nim jsme si to opravdu užili bez starostí.
P.S. Jídlo bylo TOP!!!! Upřímně děkujeme a Petr s Honzou si zaslouží obrovskou pochvalu či odměnu za skvěle odvedenou práci. S pozdravem a někdy zase někde.... P. K. a comp.
Michal Z.
Zdravím Vás, absolvovali jsme Váš zájezd po Vltavě a chtěl bych Vám zpětně poděkovat, bylo to moc fajn, hlavně se to líbilo děckám a to bylo to hlavní. Díky také patří Ondrovi a Fantomasovi, jsou to lidi na svých místech. Přeju hodně štěstí, ať se daří..:-) Michal Z.
Bohuslava K.
Vážení, posílám velké poděkování za bezvadnou péči Vašeho instruktora Cyrila. Přes nepřízeň počasí se nám snažil maximálně věnovat. PS: Kde můžeme získat fotografie z letošní Vltavy? Termín 30. 6. - 3.7.2011. Předem vřelé díky za odpověď.