MENU

Vltava z Vyššího Brodu, vodácká dovolená bez starostí. Snídaně a kempy v ceně. ( 4 dny )

22. 8. - 25. 8. 2024
CENA: 3 790 Kč
OBTÍŽNOST: Velmi lehká

Vodácká dovolená na Vltavě z Vyššího Brodu

Vodácká dovolená v nejznámějším úseku Vltavy, uprostřed rušného vodáckého života.
I za suchého léta je tady nádherné svezení a jezy jsou bezpečně sjízdné. Ze všech českých řek má největší servis ubytování a občerstvení.  Spolu s atraktivním prostředím úžasných historických památek je velkým lákadlem, takže lidí je tady prostě hodně. Pokud chcete Vltavu klidnější, pojeďte v posledním termínu.
 

1. den: Vyšší Brod - Rožmberk, 14 km
2. den: Rožmberk - Český Krumlov, 19 km
3. den: Český Krumlov - Zlatá Koruna, 17 km
4. den: Zlatá Koruna - Boršov nad Vltavou, 19 km. Konec plavby kolem 15 hodiny.

Kód Termín Cena zájezd
322 25. 7. - 28. 7. 2024 3 790 Kč objednat
334 8. 8. - 11. 8. 2024 3 790 Kč objednat
344 22. 8. - 25. 8. 2024 3 790 Kč objednat

Cena 3 790 Kč zahrnuje

 • 3x snídaně
 • 3x kemp
 • loď podle vlastního výběru, pádlo
 • plovací vestu
 • převoz osobních věcí
 • denně dopravu řidičů k autům
 • péči instruktora na vodě
 • pojištění poškození zapůjčeného vybavení
 • pojištění CK proti úpadku
 • DĚTSKÁ CENA: do 8 let 2 590 Kč, do 15 let 2 990 Kč.
 • CENA NEZAHRNUJE: parkovné aut, vstupy do památek.

Další informace

Doprava: vlastní, autem nebo vlakem.
Místo srazu: 10:00 kemp ve Vyšším Brodě.
Ubytování: kempy ve vlastních stanech.
Jídlo: snídaně formou švédských stolů máte od nás, ostatní už je na vás. Denně během plavby potkáte bufety a v každém kempu je hospoda. 
Lodě - vyber si: nafukovací Pálava (2 sedačky), nafukovací kajak Safari, nafukovací debl kajak K2 pro dospělé nebo jednoho rodiče s dítětem. Na vyžádání samovylévací kánoe Baraka (2 rodiče s malým dítětem) za příplatek 100 Kč/den. Plastová Vydra a Samba (2 sedačky),   velká rodinná Samba (3 - 4 sedačky).
Historické památky: klášter ve Vyšším Brodě, hrad Rožmberk, klášter a gotický chrám ve Zlaté Koruně, zřícenina Dívčí kámen a za samotným Českým Krumlovem jezdí turisté z celé Evropy - vy si ho na lodi projedete přímo centrem a večer můžete strávit v jeho středověkých uličkách.
Pojištění trvalých následků úrazu zahrnuje také úhradu 80% stornopoplatků, pokud nemůžete jet z důvodu nemoci. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21 Kč. Pojišťovna Uniqa, a. s.

Reference

Tomáš
Ahoj, jako první vodácká akce se nám to moc líbilo a určitě jsme nebyli na vodě naposledy. Musím pochválit Fantomase za kamarádskou atmosféru a přístup k nám jako začátečníkům. Bylo to prostě celé fajn, všechno si to sedlo, i když poslední den nám už pokazilo počasí, ale to nikdo neovlivní. Děkujeme a mějte se fajn.
Lenka a Linda
Dobrý den - dovolte mi opožděně poděkovat za pohodovou dovolenou na Vltavě v červenci. Oba Kubové byli fajn, organizace nevázla, byli velmi ochotní, snídani udělali výtečnou, poradili, dokonce i o fotografie se podělili.... a počasí nám také velmi přálo, co si přát více. Určitě s Vámi zase rády pojedeme!!!!! Lenka a Linda :)
Hanka Š.
Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za skvělou vodáckou dovolenou. Sjízděli jsme Vltavu z Vyššího Brodu s Kubou a Pavlem. Moc jsme si to užili. Všechno bylo perfektně zorganizované. Budeme se těšit příští rok. Velké díky! Ahoooj, Hanka, Dominik, Daniel a David.
Anet
Dobrý den, moc děkujeme za super zážitky z naší první vody, které díky Vám máme a na kterou jsme určitě nejely naposled! Celé 4 dny byly jedním slovem dokonalé. Moc chválíme Páju, za zázemí, které nám vždy připravil - ať už místa v kempu, převoz věcí i nás, snídaně atd. a Kubu za moc milý doprovod na Vltavě, večer v Krumlově, fotografa, průvodce, instruktora a kamaráda, kterého jsme měly v jednom balení. Díky klukům i super partě lidí, která se sešla, byly celé 4 dny velká sranda. My s holkama jsme si užily Vltavu ve všech směrech!  Jako rozlučku se svobodou i pohodovou až rodinnou dovču. Takže CVOCi moc díky a příště zas! Makronky Anet, Klárka a Verča <3 
Ondra
Dobrý den, o ví­kednu jsme s partou kamarádů absolvovali akci 300 Vltava z Vyšší­ho Brodu s podporou bratří Tomáše a Ondry Vozábalových. Akci jsme si dokonale užili i dí­ky jejich perfektní­mu přístupu a výborné péči! A za to jim patří dí­k! Krásný den, Ondra (Wabi) Blecha. P. S. Jen tak dále :-)
Zdena a&nbsp;Milan
Dobrý den. Chtěla bych tímto opozděně vyjádřit poděkování CK Cvok, Vltava srpen 2015. Zvláště Cyrilovi za péči, když se si stal menší úraz. Plavbu jsem nedokončila. Přijel pro mě a odvezl mě do kempu autem. Cyrile moc díky. Děkuji taky za fotky i když na nich nejsme, tak jsme poznali dobré kamarády, vodáky a vodačky. Byli jsme začátečníky s bráchou. Zvláště Radim a Martina s kluky byli úžasní. Jsou zkušenými vodáky. Pomáhali nám po dobu plavby co a jak máme dělat. I po dobu v kempu byli úžasní parťáci. Příště bychom chtěli jet znovu, akorát musíme vyměnit loď za raft. Já co jsem se cvakla, kde jsem mohla, tak příště budu určitě volit raft a jedem s dalšími našimi kamarády. Jinak jsme byli velmi spokojení se službami této cestovky. Děkujeme Zdena a Milan sourozenci ze Zlína
Iva K.
Dobrý den, moc děkujeme za fotky. Je to krásná vzpomínka, hlavně když dnes vyhlédneme z okna. Také bychom tímto rádi poděkovali Cyrilovi, Protonovi a Danovi za jejich vzornou péči o nás na souši i na vodě. Byli jsme opravdu nadšení a tak se asi uvidíme příští rok. Děkujeme. Iva K.

Lubomír a&nbsp;Libor
Ahoj CVOCI, zúčastnili jsme se v červenci Vaší čtyřdenní akce - Vltava z Vyššího Brodu. Akce byla fantastická, ačkoliv počasí nic moc. Cyril se o nás staral jako o vlastní :-). Velká pochvala Vám všem a poděkování za zaslání CD s úžasnými fotkami z této akce. Fakt jste nás překvapili. Moc děkujeme, přejeme do budoucna spoustu klientů, pohodu a dobré výdělky. Určitě jsme s Vámi nejeli naposled. Díky, díky, díky!    

Zdenka a&nbsp;Lenka
Ahoj Cvoku, minulý týden jsme se s Vámi plavily po Vltavě. Chceme moc poděkovat za všechno, co jsme zažily. Moc se nám to líbilo. Měli jste všechno pěkně připravené a cokoli jsme potřebovaly, tak nebyl problém. Chceme moc poděkovat Cyrilovi, Martinovi (Obelixovi), Radkovi a Tomášovi za skvělou náladu i servis. Za to, jak tolika lidem dokázali poskytnout zázemí a to všechno nejen velmi profesionálně, ale přidali ke všemu kus sebe sama a svého humoru. Přidáváme pár fotografií pro připomenutí. Těšíme se na další vodácké výpravy s Vámi. Zdenka a Lenka.