MENU

Z Prahy do Mělníka na seakayaku

22. 10. - 24. 10. 2021
CENA: 3 350 Kč
OBTÍŽNOST: Velmi lehká

Víkend na seakayaku po Vltavě a Labi

Seakajakářský výlet pro každého. Bude to příjemně strávený víkend s dobrou partou, zažijete nové pohledy z vodní hladiny na přírodní i kulturní památky v okolí Vltavy a spousta zábavy. Víkend můžete pojmout jako přípravu před vaším delším tripem, i jako protiváhu vašeho jinak pohodlného života ve městě a určitě jako malou seakajakářskou školu, kde se dozvíte nové věci o seakajakování. A nebojte se začít!

1. den: v pátek večer nebo v sobotu ráno příjezd do kempu v Praze Troji.
2. den: příprava lodí, školení před jízdou a první kilometry po Vltavě. Mineme zoo, přírodní rezervaci Větrušickou rokli jíž vévodí  Velký vrch s jeskyní Drábovna i fotogenickou a chráněnou Máslovickou stráň. Projedeme Kralupy nad Vltavou, kde můžeme dát obídek na náměstí a pak se nám již ukáže zámeček Nelahozevez. Od něj to máme už jen kousek do Veltrus. Tady zatáboříme u slalomového kanálu v kempu (27 km). Grilování a večírek.
3. den: jedeme dál a ještě chvíli budeme mít výhledy na zámecký park Veltrusy. Než vjedeme do nížinné krajiny, mineme odbočku do Vraňansko hořínského plavebního kanálu, pár malých vesniček a už můžeme vyhlížet vinice pod Mělnickým zámkem. Tady se rozloučíme s Vltavou, vplujeme do Labe a plavbu ukončíme (18 km).
Kód Termín Cena zájezd
456 22. 10. - 24. 10. 2021 3 350 Kč objednat

Cena 3 350 Kč zahrnuje

  • kurzovné
  • dopravu seakayaků na start a z cíle
  • zapůjčení seakayaku s kormidlem
  • seakayakářské pádlo
  • vodáckou bundu
  • plovací vestu
  • instruktora seakayakáře
  • CENA NEZAHRNUJE: dopravu na místo, kempovné.

Další informace

SRAZ: pátek večer nebo v sobotu v 8:30 v kempu
UBYTOVÁNÍ: vlastní stan a tábornické potřeby. 
STRAVOVÁNÍ: vlastní vaření nebo v hospodě.
DOPRAVA: na místo vlastní nebo s námi z Pardubic a dalších míst po trase za příplatek 250 Kč. 
PROGRAM: považujte za orientační. V závislosti na počasí může být na místě upraven, protože jedete hlavně na pohodu. SEZNÁMENÍ SE SEAKAYAKEM: nepotřebujete mít žádné předchozí vodácké zkušenosti ani zvláštní schopnosti nebo kondici. Jen chuť zkusit nový sport a nový způsob cestování.
Akce pro jednotlivce, dvojice nebo partičky. Společně utvoříte malou skupinu vedenou instruktorem, který má zkušenosti z domácích i zahraničních seakayakových akcí a zájezdů.
DÁREK: rádi vám vystavíme Dárkový poukaz.
ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ TRVALÝCH NÁSLEDKŮ: zájemcům můžeme uzavřít úrazové pojištění trvalých následků od pojišťovny Uniqa, a. s. Denní sazba pro dospělého je 15 Kč, pro děti do 15 let 10 Kč.