MENU

Ze Slap do Prahy na seakayaku i pro začínající seakayakáře

Termíny se připravují
CENA: 3 950 Kč
OBTÍŽNOST: Velmi lehká

Kousek od Prahy, dnes už pod hladinou Štěchovické přehrady, jsou bájné Svatojánské proudy. Krásu někdejších peřejí,   které u vorařů vzbuzovaly respekt a obavy,   dnes už obdivovat nemůžeme,   ale dechberoucí lesní údolí lidská ruka ještě nezničila. Právě tady kurz na mořském kajaku začíná a je vhodný i pro začátečníky. Naučíte se seakayak ovládat a správným způsobem pádlovat.  Cestou vám předáme mnoho dobrých rad, tipů na nejoblíbenější seakayakářské lokality a nevynecháme ani krátkou školu seakayakářské záchrany.

1. den: v pátek večer příjezd do kempu ve Vraném nad Vltavou, přijeďte vlakem nebo autem. Kdo to v pátek nestíhá nebo to má kousek, může klidně přijet až ráno do 9:00.
2. den: ráno odjezd na první etapu. Od vodní hráze Slapy přes Štěchovickou přehradu zpět do kempu ve Vraném.  Pádlujeme nádherným meandrem Vltavy, přírodní rezervací Kobylí draha, okolo ostrova sv. Kiliána v Davli, přes soutok Vltavy se Sázavou.
3. den: pokračování dál směr Praha. Nádherné výhledy na přírodní rezervaci Zvolská homole, projedeme soutokem s Berounkou a sportovní propustí překonáme modřanský jez. Plavbu ukončíme v pražském Braníku

Termíny se připravují

Cena 3 950 Kč zahrnuje

  • kurzovné
  • dopravu z kempu na start ve Slapech
  • seakayak s kormidlem, špricdeku
  • seakayakářské pádlo
  • vodáckou bundu
  • plovací vestu
  • instruktora
  • CENA NEZAHRNUJE: dopravu na místo, kemp.
  • SLEVA: dítě do 15 let 300 Kč.
  • PŘÍPLATEK: doprava s námi 300 Kč.

Další informace

Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha Černý Most.
Sraz: pátek večer nebo v sobotu do 9:00 v kempu
Ubytování: vlastní stan nebo si můžete pronajmout chatku pro 4 osoby. Cena za noc je 1 300 Kč (min. na 2 noci).
Stravování: vlastní vaření nebo v hospodě.
Doprava: vlastní nebo s námi mikrobusem. 
Program: považujte za orientační. V závislosti na počasí může být na místě upraven. Záleží nám na tom, abyste si víkend maximálně užili a dostali chuť příště pádlovat až za hranice všedních dnů.
Seznámení se seakayakem: nepotřebujete mít žádné předchozí vodácké zkušenosti ani zvláštní schopnosti.  Jen chuť zkusit nový sport a nový způsob cestování.
Akce pro jednotlivce, dvojice nebo partičky. Společně utvoříte malou skupinu vedenou instruktorem, který má zkušenosti z domácích i zahraničních seakayakových akcí a zájezdů.
Pojištění storna a trvalých následků úrazu Uniqa: zahrnuje storno až do výše 80 %  z ceny, pokud onemocníš ještě před akcí plus trvalé následky úrazu. Denní sazba pro dospělého je 25 Kč, pro děti do 15 let 21 Kč.

Reference

Martina
Ještě jednou zdravím do Cvoka, uvědomila jsem si, že jsem zapomněla poděkovat dalšímu oblíbenci Ondrovi Vozymu za super seakajaky na Slapech a moc se mu omlouvám, že to posílám až teď. Byla to parádní akce s krásným počasím, pohodovou partičkou a super průvodcem, který nás učil nalézat do seakajaku z různých míst (voda, břeh, molo, .....), děkuju mu za opravování techniky mého pádlování, které je naučené z kanoe - zvednutých loktů či ramen a budu doufat, že to do mě natloukl pořádně:-)). Takže díky za vše a budu se těšit na 3 jezy v září ahoj Martina