MENU

Reference

6. 10. 2022

Vážení, chtěla bych  touto cestou moc  poděkovat našemu instruktorovi Michalovi, který nás bezpečně a dobře provedl zajímavou Bosnou. A zároveň jeho pomocníkovi Lumírovi, který se o nás také bezchybně staral. Mnohokrát děkuji za organizaci zájezdu, i když musím zhodnotit, že podmínky bydlení v kempech jsou nepoměrně drsnější, než které znám standardně a některé části řek bych asi nenazvala obtížnost lehká. Ale nějak jsem se s tím popasovala. Do budoucna Vám přeji hodně úspěchů a samé pěkné a zajímavé zájezdy. Budu se těšit zas někdy příště.  AHÓÓJ Irena (Kajak Bosna a Chorvatsko 23. - 28. 9. 2022)


5. 10. 2022

Ahoj ... Chtěla jsem moc poděkovat za bezvadnou Bosnu, která se vydařila a poděkovat Kuldovi s Lumírem jak se o nás starali...mějte se a doufám, že na jaře zase něco vyjde .Štep. (Kajak Bosna a Chorvatsko 23. - 28. 9. 2022)


29. 9. 2022

Ahoj Šárko, Lenko a Zuzko, díky moc za super víkend! Počasí hezký, voda fantastická a skvělá parta! Vašek byl super, pohodář a bezva parťák, a všechno klapalo jako na drátkách. :) Ještě jednou díky moc! Už si prohlížím zájezdy v příštím roce! ;) Mějte se hezky a ať se daří! Petr (aka Štěpán)


19. 9. 2022

Zdravím do kanceláře,  a děkuju za dovolenou, která sice dopadla úplně jinak, než jsme si ji původně představovali ale i tak jsme si to krásně užili. Díky za to, jak úžasně flexibilní jsou nejen průvodci, zázemí kanceláře ale i sestavy ostatních cestovatelů, které na akcích potkáváme :-) Mějte se, Zdenka.


6. 9. 2022

Ahoj milé headquarters u CVOKů,  chtěla bych poděkovat za báječnou expedici na Karaburun. Je to neskutečný zážitek. Parta se povedla a byť se Fanymu dost věcí měnilo pod rukama, byl nám super průvodcem a vše zvládl s humorem a přehledem. Myslím,  že jsme si to všichni skvěle užili. Báječný nápad s touto destinací.  Díky. Ája P. S.  Jen musím podotknout,  že cestování by chtělo vyřešit jinak.  Dlouhá cesta je jedna věc,  ale otřesný trajekt je skoro k nepřežití. 20 hodin v nedůstojnych podmínkách (které se změnily na víc jak 22 hodin) je tragický zážitek. Fakt děs.


2. 9. 2022

Dobrý den,
dovolte mi opožděně poděkovat za krásnou a pohodovou dovolenou na Sázavě (akce 327). Měla jsem poměrně velké obavy, jak ji s dcerou zvládneme - nejsme žádné vodačky, v podstatě jsme věděly jen něco málo o ovládání lodi a jak se drží pádlo :) - děkuji Ondrovi, Pájoví, že nás zbavili ostychu z vody, dodali sebevědomí a hlavně byli skutečnou podporou a rádci. Vše bylo perfektně zorganizované, atmosféra parádní, snídaně opulentní.....nesmím zapomenout na "suchou" podporu, bez které by to nebylo ono - Františka. Fakt jsme si to s Lindou užily - já si parádně odpočinula (myslím hlavou - ruce to měly s vodou těžké). Už teď mě dcera přemlouvá na další akci - takže potrénujeme a příští rok zase někde ahooooj. Děkuji Lenka Kolářová


2. 9. 2022

Mila Zuzko a vsichni ze Cvoku, Vikend na Salze jsme si moc uzili a velmi dekujeme, ze jste nam vysli vstric s chatkami a s nasim pozadavkem na miniraft (ackoliv jsme se na nem trochu lemplili a zdrzovali - zasek na prvnim kameni v pereji  a pak na kazdem dalsim ;)). Jste uzasni a jeste jednou dekujeme! Lenka, Jakub, Petr


31. 8. 2022

Dobrý den, 26.-28.8. jsem se s manželkou zúčastnil zájezdu s vaší cestovkou do Loferu a rád bych poděkoval za úžasný zážitek. Bylo tam vše, co mě uspokojuje: krásná příroda, perfektní program, špetka adrenalinu a super parta. K tomu bezvadná organizace a profesionální vedení vašeho týmu v čele s Tomášem Vozábalem. Děkuji Petr S.


23. 8. 2022

Dobrý den paní Vrbatová, chtěla bych touto cestou poděkovat a pochválit všechny instruktory i řidiče, kteří s námi plutí po Vltavě v tomto termínu strávili. Jsou to nejen ochotní "profíci", ale i super parťáci, kteří se o nás perfektně starali. Byla jsem naprostý začátečník, ale s jejich asistencí bylo moje 1. plutí po řece super zážitek :)! Takže jim i celé CK uděluji pochvalu a třeba zase někdy příště... AHOJ! Dana Ř. 


20. 8. 2022

Dobrý den, chtěla jsem jen napsat zpětnou vazbu k zájezdu . Bylo to suoer, přes pocáteční obtíže s autobusem to průvodci zvládli, byli milí, snídaně báječné, skvěle jsme si to užili... Uvítali bychom, kdyby CVOK zřídil Rajče nebo něco na sdílení fotek, nám se moc nedařili a víme, že mnozí účaszníci fotili a rádi by se podělili... Nehledě na to, že fotil i Váš dokumentátor Čenda. Moc díky, věřím, že s Vámi zase někdy vyrazíme :)Tereza H.


16. 8. 2022

Ahoooooj, za celý Hradecký team a určitě nejen za  ten děkujeme za peckový víkend na Salze, počasí ideální, Vašek i Lumír borci na svém místě. Miloš Č.


15. 8. 2022

Dobrý den,

 chtěli bysme poděkovat za skvělou vodáckou dovolenou. Sjízděli jsme Vltavu z Vyššího Brodu s Kubou a Pavlem.

Moc jsme si to užili. Všechno bylo perfektně zorganizované. Budeme se těšit příští rok. 

Velké díky! Ahoooj, Hanka, Dominik, Daniel a David Švrčkovi


14. 8. 2022

Ahoooooj! Chtěli bychom Vám všem moc poděkovat za pěkný výlet. Děti si to užily, ohodnotily slovy "bylo to boží" a prý kdy pojedeme zase ????????. Vaši kluci byli moc fajn, byli hodně trpěliví ????, vše nám ukázali, řekli. Moc děkujeme a v příloze posílám naší bandu ???? Kristýna B.


5. 8. 2022

Dobrý den, milý CVOKu,  jménem části posádky H5N1, bych Vám a hlavně Vaškovi, Tomášovi, Kubovi a Lumírovi chtěla poděkovat za úžasný víkend v Rakousku na řece Salze a Enns. Kluci se o nás vážně skvěle starali. V pořádku nás vyzvedli i přivezli, ve všem se nám snažili vyjít vstříc a ještě nám suprově ugrilovali. Voda byla nádherná a ta příroda! Určitě to nebylo naposledy, co jsme Vašich služeb využili. Všichni jsme byli móóóc spokojení :) Posílám pár obrázků z krásně využitého víkendu. Děkujeme!!! Za H5N1Klára Š.


4. 8. 2022

Dobrý den, moc děkujeme za super zážitky z naší první vody, které díky Vám máme a na kterou jsme určitě nejely naposled! Celé 4 dny byly jedním slovem dokonalé. Moc chválíme Páju, za zázemí, které nám vždy připravil - ať už místa v kempu, převoz věcí i nás, snídaně atd. a Kubu za moc milý doprovod na Vltavě, večer v Krumlově, fotografa, průvodce, instruktora a kamaráda, kterého jsme měly v jednom balení. Díky klukům i super partě lidí, která se sešla, byly celé 4 dny velká sranda. My s holkama jsme si užily Vltavu ve všech směrech!  Jako rozlučku se svobodou i pohodovou až rodinnou dovču. Takže CVOCi moc díky a příště zas! Makronky Anet, Klárka a Verča <3