MENU

Reference

7. 10. 2021

Ahoj všichni milí Cvoci,  nějak nestíhám a tak se zpožděním posílám velké díky za zájezd kolem Krku????....hlavně Františkovi, který se moc snažil, abychom si to užili! Sešla se super partička, dost jsme se nasmáli. Zase mám dobité baterky do běžného roku. Mějte se všichni skvĕle. Pac a pusu Šíša.


4. 10. 2021

Dobry den, chtel bych podekovat za absolvovany zajezd na Lefkadu - s dcerou jsme si jej uzili a jsme maximalne spokojeni. Tomas jako instruktor pohodovy a ferovy chlap, do toho nam vyslo krasne pocasi, cestou z5 nas Tomas ochotne vysadil na jinem miste, nez kde jsme nastupovali. Jsem presvedcen o tom, ze se urcite s Vami zase nekam vydame (byt nejsme v lodi denne). Jeste jednou dekuji i za Lucku a nekdy priste zase. AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ


14. 9. 2021

Ahoj do Cvoku, rád bych poděkoval za fantastické dny 10-12.9. 2021 na Salze a Enns, zážitky z vody nezapomenutelné, vše vyšlo parádně. Velký díky Vaškovi a Tomášovi, profíci, parťáci a skvělí kuchaři. Rádi se budeme vracet. Ondra, Luci, Matyáš...díky


23. 8. 2021

Ahoj Šárko, Zuzko a Lenko, chtěla bych velice poděkovat za příjemně strávené čtyři dny s Cvokem. Tentokrát na řece Ohři (od 12.-15.8.2021). Celá naše pětičlenná skupinka byla s vašimi službami moc spokojena. Opět jsme se setkaly s pohodovou atmosférou ve skupině. Vše fungovalo, jak má být. Zajištění snídaní a převozů jako vždy výtečné. Musím opět vychválit kluky instruktory - Tomáše a pro nás nově Kubu, kteří svou práci dělají s nasazením a rádi. Určitě i další rok jako těch předchozích patnáct (šestnáct nebo sedmnáct) zase využijeme rády vaši cestovku :-) Drobnou poznámku bych možná měla na tábořiště Dronte v Lokti, kde podmínky byly asi nejhorší, co jsme kdy zažily. Studené sprchy bez závěsu s výhledem na celý kemp :-))) a 6-8 nevábných toi-toi.... Moc děkujeme a příští rok zase ahoj, Šárka H. s holkama


20. 8. 2021

Ahoj, děkujeme za super týden na Ohři ???? Tom s Kubou se o nás starali jako o vlastní. ????. Jako vždy super servis se vším co k tomu patří.  Petr, Petřík, Markéta.


17. 8. 2021

Šárko!!! 

Děkujeme za zprostředkování nádherného víkendu na vlnách Salzy!!! páč jsme si splouvání náramně užili. Zároveň děkujeme za skvělé průvodcovské služby Vaška (nejen za poutavé informace o řece a jeho okolí), Tomáše, Michala i co se týká sobotní grilovačky - až mi kluků bylo líto, když do pozdních hodin stáli u grilu, jen aby ke spokojenosti všech nasytili naše hladové krky :) a po celou dobu s úsměvem :) 

... tak zase někdy AHOÓJ 

Lenka a Tomáš Třeboň 


6. 8. 2021

Ahoj do Cvoku. V neděli jsem se vrátila ze zájezdu na Taru. Absolvovala jsem ho s Vaší CK již potřetí, tak jsem moc dobře věděla, do čeho jdu. A opět mě nezklamal. Byl moc pěkný nejen díky krásným řekám a okolní přírodě, počasí, které tentokrát vyšlo na 1*, příznivým vodním stavům, ale i skvělému vedení Žídi, Kouby a Porňase, kteří dbali na naši bezpečnost nejen na vodě, ale i na horách a stále se starali, aby vše šlapalo podle plánu a udržovali v partě, co se tu sešla, skvělou náladu. Moc jim za to děkuji. Snad jedinou špatnou zkušenost si, z jinak pohostinného Balkánu, odvezla asi polovina účastníků, když je přepadla, zřejmě ze špatné vody, urputná střevní infekce. Ta ale, naštěstí, netrvala dlouho, takže krásnou řeku Taru už si snad všichni užili ve zdraví. Ráda bych také poděkovala říďovi a Porňasovi, že nás bezpečně dovezli na Taru a zase zpět domů. Situaci, kdy se museli, na příkaz policie, otočit uprostřed dálnice s autobusem s vlekem, jsem jim vůbec nezáviděla a chvíle, když prudili celníci na hranicích taky ne. A na konec bych chtěla poslat velký dík do kanceláře za to, že se v této nelehké době, kdy se vše stále mění pod rukama, podařilo tento krásný zájezd uspořádat. Bylo to moc prima. Už se těším na další výlet s Vámi. Danča V.


3. 8. 2021

Ahoj! Velká pochvala za zájezd do Rakouska a Itálie. Program upravený pro nesjízdnost řeky Drávy, která měla vysoký nadstav, se nám líbil, pěkná byla voda, kempy a nakonec vyšlo i počasí. Děkujeme Tomášovi a Kubovi za dobrou organizaci akce a bezpečné provedení vodami, příjemný byl i pan řidič. Dana a Martin.


2. 8. 2021

Ahoj kancelářské myšky,  děkujeme za bezvadný kurz na Ohři pro vodáky z Domanína. Bylo to opět naprosto perfektní, moc jsme si to všichni užili a už se těšíme na příští rok. V příloze foto s Koubou u Svatošek a pak s Františkem a Tomášem v Kyselce. Pěkný zbytek léta za všechny přejí Michal a Andrea.


2. 8. 2021

Ahoj do CVOKu. Moc děkujeme za super dovolenou na Sázavě od 2.-5.7. Byly to úžasné 4 dny, na které budeme dlouho vzpomínat. Na začátku to bylo trochu hektické, ale nakonec vše šlapalo a bylo to skvělé. Velké poděkování patří Honzovi, Petrovi (kterému už nikdo z nás neřekne jinak než Bořek) a Pavlovi. Bořek se o nás staral skvěle na vodě i na suchu. Byla to prostě OBŘÍ šmakuláda. Těšíme se na příště! Kočičky z Trutnova .


30. 7. 2021

Dobrý večer, ještě něco k zájezdu Letní řeky Itálie. Bylo to opět skvělé a přes mé počáteční obavy jsme si to parádně užili a to hlavně díky našim skvělým instruktorům Vozimu a Kubovi. Díky, ještě hodně takových akcí. Jana a Víťa Pacov


21. 7. 2021

Ahoj Zuzko, chtěl bych tímto vyjádřit velkou spokojenost se zájezdem do Bosny! Průvodci Žíďa a Honza vše zvládli a celkově to bylo fajn! Na příští rok mě láká Černá Hora, tak uvidíme. ???? Honza.


19. 7. 2021

Další nádherný zájezd se cvokem na bosenské řeky, s třešničkou, zrmanjou. Na počasí mají cvoci nejspíš patent, vyšlo vše, co mělo. Žíďu s Pornasem by měli naklonovat, s jakou bravurou nás vedli a kolik úsilí je to stálo to raději nedomýšlet........děkuji, nemohu jinak, než ....dokonalý. Cvoci jsou nejlepšííííííííííííííííííííííííííííííí. Petr M.


13. 7. 2021

Dobrý den,

za celou partu mi byla svěřena možnost velkého poděkování za bezdvadný zážitek v Rakousku, který byl umocněn hned několika činiteli. Kromě toho, že vyšlo počasí i přes špatné předpovědi meteorologů, postarali se o nás super průvodci Honza s Michalem. Oba mají velké zkušenosti a respekt s vodou, navíc jsou perfektní parťáci pro zábavu. Také se nám postarali bez větších problémů o dopravu, ubytování a v neposlední řadě o chuťovky jako steaky, klobásy či grilovanou zeleninu apod. Náročnost vody a toků byla na naše možnosti přesně střižená, takže nemám, co bych vytýkal. Nakonec musím pochválit i naší bandu, která ačkoliv se úplně neznala, myslím, že si sedla a za mně, já jsem se psychicky slušně zafixoval. Určitě Vás budeme v časech příštích kontaktovat, abychom zase přožili pěkné chvílky společně na vodě.

S pozdravem Radek Šmerda - Litoměřice

P. S.:Ačkoliv proti účasti něžného pohlaví na společných akcích nic nemám (ba naopak), myslím, že zrovna v této kategorii zážitku by byla přítomnost žen kontraproduktivní


13. 7. 2021

Dobrý den/Ahoj!!!
Právě dnes jsme ukončili plavbu po Vltavě z Lenory. Rádii bychom touto cestou poděkovali nejen Vám, ale hlavně Petrovi a Honzovi, kteří se o nás skvěle postarali, byli ochotní a šířili po celou dobu optimistickou a přátelskou náladu. Byl to skvělý relax a odklon od všedních starostí. Díky nim jsme si to opravdu užili bez starostí.
P. S. Jídlo bylo TOP!!!!

Upřímně děkujeme a Petr s Honzou si zaslouží obrovskou pochvalu či odměnu za skvěle odvedenou práci.
S pozdravem a někdy zase někde....
P. Kumpoštová a comp.