MENU

Reference

AHOJ, moooc děkuji Vaškovi a Kubovi za opět super víkend na Salze a Enns o víkendu. Perfektní organizace, vynikající grilovačka. Nejen morální podpora při seskoku do vody :-)))) Užili jsme si to na barace stejně nádherně jako loni. A těšíme se s Vámi t.j. se CVOKEM na zamykání Doubravy :-) Vlčice


Ahoj,
O víkendu jsme s vámi byli na Salze, děkujeme za super zážitek. Určitě s Cvokem ještě vyrazime ????.
Katka


Ahoj cvoci, rád bych vyjádřil pochvalu za všechny. Letošní vylet do Bosny s Honzou Židem byl úžasný. Zvládl to jako vždycky na jedničku. Tak zase příště. , , Kamyl" 


Ahoj CVOKčí rodino :)

Začnu tím jak netradiční to bylo a protože jsme se naše CVOKčí sekce opět dala na jednu krásnou vlnu pohody, tak jsme si to náramně užili!!!

Psali jste, že se může stát cokoliv a zájezd se mění v tu chvíli v expedici a tentokráte tomu tak opravdu bylo :) A protože Cvok dal do kupy skvělé lidi a hlavně má skvělé guidy , tak jsme všichni v pořádku doma a plní zážitků co se jen tak nepotkají. Fantomas a Kubičíček se o nás všechny maximálně starali a dokázali téměř nemožné !! Jsou to kluci na svém místě a dokážou zvládnout vše. Po té havárii jsme si mysleli , že končíme a jede se domů. Kromě toho , že jste tak rychle všechno ošéfovali, tak kluci nahodili zpět náladu a chuť pokračovat dál a užít si zbytek naplno . Velké díky všem. Kudrnovci byli také parádní a tak za mě VELKÁ spokojenost. Pořád píšu více v množném čísle, protože jsme se tam všichni dali hezky do jedné velké partičky co jen otevřela ráno oko a jelo se dál v mejdanu . Tím nemyslím jen popíjení alkoholu, ale hlavně dobré nálady a nekonečných hlášek co tě rozesmějí ještě v dalším životě :))))) A přesně takové klienty má CVOK a přesně kvůli toho bych Vás nevyměnila a přesně kvůli takových guidů jako je Fantomas a Kubičíček se na vaše zájezdy ti lidi hlásí . A jak se jednou do takové CVOKčí rodinky dostaneš tak jsi nejšťastnější pod sluncem :)))) Jako pak návrat do reality je sice těžký , ale stojí to za to.

Aaaaa proto ještě jednou DĚKUJI a spokojenost veliká jako vždy 

Mějte se hezky a těším se na příště Jana K.


Vážení, chtěla bych  touto cestou moc  poděkovat našemu instruktorovi Michalovi, který nás bezpečně a dobře provedl zajímavou Bosnou. A zároveň jeho pomocníkovi Lumírovi, který se o nás také bezchybně staral. Mnohokrát děkuji za organizaci zájezdu, i když musím zhodnotit, že podmínky bydlení v kempech jsou nepoměrně drsnější, než které znám standardně a některé části řek bych asi nenazvala obtížnost lehká. Ale nějak jsem se s tím popasovala. Do budoucna Vám přeji hodně úspěchů a samé pěkné a zajímavé zájezdy. Budu se těšit zas někdy příště.  AHÓÓJ Irena (Kajak Bosna a Chorvatsko 23. - 28. 9. 2022)


Ahoj ... Chtěla jsem moc poděkovat za bezvadnou Bosnu, která se vydařila a poděkovat Kuldovi s Lumírem jak se o nás starali...mějte se a doufám, že na jaře zase něco vyjde .Štep. (Kajak Bosna a Chorvatsko 23. - 28. 9. 2022)


Ahoj Šárko, Lenko a Zuzko, díky moc za super víkend! Počasí hezký, voda fantastická a skvělá parta! Vašek byl super, pohodář a bezva parťák, a všechno klapalo jako na drátkách. :) Ještě jednou díky moc! Už si prohlížím zájezdy v příštím roce! ;) Mějte se hezky a ať se daří! Petr (aka Štěpán)


Zdravím do kanceláře,  a děkuju za dovolenou, která sice dopadla úplně jinak, než jsme si ji původně představovali ale i tak jsme si to krásně užili. Díky za to, jak úžasně flexibilní jsou nejen průvodci, zázemí kanceláře ale i sestavy ostatních cestovatelů, které na akcích potkáváme :-) Mějte se, Zdenka.


Ahoj milé headquarters u CVOKů,  chtěla bych poděkovat za báječnou expedici na Karaburun. Je to neskutečný zážitek. Parta se povedla a byť se Fanymu dost věcí měnilo pod rukama, byl nám super průvodcem a vše zvládl s humorem a přehledem. Myslím,  že jsme si to všichni skvěle užili. Báječný nápad s touto destinací.  Díky. Ája P. S.  Jen musím podotknout,  že cestování by chtělo vyřešit jinak.  Dlouhá cesta je jedna věc,  ale otřesný trajekt je skoro k nepřežití. 20 hodin v nedůstojnych podmínkách (které se změnily na víc jak 22 hodin) je tragický zážitek. Fakt děs.


Dobrý den,
dovolte mi opožděně poděkovat za krásnou a pohodovou dovolenou na Sázavě (akce 327). Měla jsem poměrně velké obavy, jak ji s dcerou zvládneme - nejsme žádné vodačky, v podstatě jsme věděly jen něco málo o ovládání lodi a jak se drží pádlo :) - děkuji Ondrovi, Pájoví, že nás zbavili ostychu z vody, dodali sebevědomí a hlavně byli skutečnou podporou a rádci. Vše bylo perfektně zorganizované, atmosféra parádní, snídaně opulentní.....nesmím zapomenout na "suchou" podporu, bez které by to nebylo ono - Františka. Fakt jsme si to s Lindou užily - já si parádně odpočinula (myslím hlavou - ruce to měly s vodou těžké). Už teď mě dcera přemlouvá na další akci - takže potrénujeme a příští rok zase někde ahooooj. Děkuji Lenka Kolářová


Mila Zuzko a vsichni ze Cvoku, Vikend na Salze jsme si moc uzili a velmi dekujeme, ze jste nam vysli vstric s chatkami a s nasim pozadavkem na miniraft (ackoliv jsme se na nem trochu lemplili a zdrzovali - zasek na prvnim kameni v pereji  a pak na kazdem dalsim ;)). Jste uzasni a jeste jednou dekujeme! Lenka, Jakub, Petr


Dobrý den, 26.-28.8. jsem se s manželkou zúčastnil zájezdu s vaší cestovkou do Loferu a rád bych poděkoval za úžasný zážitek. Bylo tam vše, co mě uspokojuje: krásná příroda, perfektní program, špetka adrenalinu a super parta. K tomu bezvadná organizace a profesionální vedení vašeho týmu v čele s Tomášem Vozábalem. Děkuji Petr S.


Dobrý den paní Vrbatová, chtěla bych touto cestou poděkovat a pochválit všechny instruktory i řidiče, kteří s námi plutí po Vltavě v tomto termínu strávili. Jsou to nejen ochotní "profíci", ale i super parťáci, kteří se o nás perfektně starali. Byla jsem naprostý začátečník, ale s jejich asistencí bylo moje 1. plutí po řece super zážitek :)! Takže jim i celé CK uděluji pochvalu a třeba zase někdy příště... AHOJ! Dana Ř. 


Dobrý den, chtěla jsem jen napsat zpětnou vazbu k zájezdu . Bylo to suoer, přes pocáteční obtíže s autobusem to průvodci zvládli, byli milí, snídaně báječné, skvěle jsme si to užili... Uvítali bychom, kdyby CVOK zřídil Rajče nebo něco na sdílení fotek, nám se moc nedařili a víme, že mnozí účaszníci fotili a rádi by se podělili... Nehledě na to, že fotil i Váš dokumentátor Čenda. Moc díky, věřím, že s Vámi zase někdy vyrazíme :)Tereza H.


Ahoooooj, za celý Hradecký team a určitě nejen za  ten děkujeme za peckový víkend na Salze, počasí ideální, Vašek i Lumír borci na svém místě. Miloš Č.