Reference

7. 10. 2019

Tak Vazeni,  ta Lefkada byla teda bomba! K memu prekvapeni zadny ostrov plny hotelu a turistu, ale rozmanity ostrov s tim nejlepsim ze Stredozemnihoho more a panenske prirody! Kazda etapa byla jina, kazdy den bylo mozne neco nove obdivovat a temer vzdy se dostavil wow effect s necim co jsme necekali. Uzili jsme si klidne more ale i poradne vlny, takze si kazdy prisel na sve a i o dobrodruzstvi bylo postarano. Guide Ondra, naplanoval a alternativne podle pocasi prizpusobil vsechny etapy tak ze kazdy z nas si zapadloval umerne zkusenostem a fyzickym silam a vsichni jsme se na mori diky Ondrove motivaci citili bezpecne, naucili neco nove a posunuli se seekajakarsky dal. Zadny pionyrsky tabor, ale dovolena pro narocne v panenske prirode se spoustou svobody. Kdo si ma za rok chut prodlouzit leto, uzit teple more, skvelou reckou kuchyny v rybarsky tavernach a hlavne videt to nej z Recka koncetrovane v jednom tydnu tak jedine Lefkada. Budete cumet! Honza.


26. 9. 2019

Ahoj Lenko, prijmete ode mne pochvalu a podekovani za zajezd (Sardinie). Chytli jsme idealni pocasi vcetne uplnku. Petr vedl skupinu profesionalne, citlive volil trasy podle nasich schopnosti. Auto se nerozpadlo, vlek na lode byl spickovy, vodni vystroj uplna a v poradku. Upravte si v propozicich informaci, ze ma pruvodce sebou goretexovou plachtu pro celou skupinu. Nema ji pry uz dva roky. Nekteri jsme meli problemy s ochranou pred nocni rosou. Nenapsali jste mi zmenu ve vedeni zajezdu a tak jsem kolem 5-te ranni na miste srazu u Salzburku volal bezuspesne Fantomase. Rad s vami zase nekam pojedu, dejte mi prosim vedet, az budou vystaveny seakajakove zajezdy na webu. Diky. Preji krasny podzim. Petr Z.


22. 9. 2019

Ahoj, všechny moc zdravím do Cvoku z pláže Lefkády, kde s Vámi trávím letos již třetí seakajakářskou dovolenou (zatím je to paráda) a konečně jsem se dostala k tomu, abych mohla napsat moc velkou pochvalu za dva předchozí zájezdy, a to Švédsko a Albánii, a které oba vedl Fantomas. Švédsko bylo moc krásné, počasí vyšlo ukázkově, partička super, jezero nádherné, moře nakonec taky paráda, i když jsem se trochu bála...velká výhoda je, že to není daleko a dospat se můžete na trajektu a jediná trochu nevýhoda, je tam celkem draho, ale stojí to za to. Na Albánii jsem se těšila ještě víc a bylo to parádní...jezero Komani bylo super, krásný plážičky na spaní, hospůdka, a hlavně místní lidé jsou neskuteční...nevím, kde jinde by se vám podařilo stopnout si trajekt uprostřed jezera, aby vás dovezl k autu:-)))) (tady se projevila Fanyho skvělá vlastnost vyjednávání). Skadarské jezero je taky krásné, ale bohužel kvůli vysokým teplotám jsme si ho užili pouze jeden den, ale díky tomu jsme byli i v Srbsku na Zlatarském jezeru a to byla krásná tečka za naší výpravou. Jelikož s Vámi jezdím už víc jak 7let, tak už teď přemýšlím, kam vyrazím příští rok. Takže Vám všem moc děkuju za pořádání zájezdů na taková místa, za skvělý kluky, které máte a obzvlášť Fanymu za Albánii a za jeho super schopnost  pohotově reagovat a změnit plány, když se něco nevydaří ( viz. počasí na Skadaru). Mějte se všichni moc hezky a v příštím roce ahoj Martina.


20. 9. 2019

Ahoj, ráda bych poděkovala  všem našim statečným vůdcům  za výpravu  na Salzu - bylo to  jako obvykle  náramné,   už se těším zase.  Děkuju též  všem  za organizaci   půjčení 1místného Ria -   krásná červená Beruška...  hezky se mi  jelo, točivá, ale    stran  překlopení     nečekaně  stabilní, lehká.   Sice  mi to moc  nešlo, asi jsem  trochu zdržovala,   ale  přežila jsem -  a  jen s jednou koupelí  ... A taky se omlouvám všem zúčastněným za   zmatek s  časem odjezdu -  kdo byl poškozen,  má u mě  na Setkání Cvoku 9.11. pivo !!! Mějte se všichni krásně, díky, Eva.


20. 9. 2019

Ahoj Šárko, Zuzko, tak jsme si opět udělali radost Salzičkou a nemělo to chybu. Chytlavý proud Vaškových superlativů popisujících romantiku deštivého údolí a neutuchající nadšení Ondry ve vlnách nemohl trumfnout ani výtečný stejk podávaný tančícím grillmanem.. Takže za nás všechny za 1, velkej dík a AHOOOOJ !!! David


20. 9. 2019

Dobrý den, posílám odkaz na úschovu, kde jsou fotky z akce "Rab“. Účastníci, na které jsem měl kontakt e-mail obdrželi. Video snad dokončím ještě v září. Současně Vám chci poděkovat za skvěle připravený zájezd. Honza Žid - Žíďák se předvedl jako excelentní řidič! Plynulá, rychlá a bezpečná jízda bez jediné chyby, plavba v naprosté pohodě. Opět klid, rozvaha, přehled, zkušenosti. Další jednička! Zajistil i "hollywoodské" počasí po celou plavbu, takže doufám, že video dopadne úspěšně a podtrhne jeho mořeplavecké a navigační schopnosti. Jestli máte nějaký fond odměn, tak u něj nešetřete! Zaslouží si to. Mohu to posoudit (jsem ročník 1946), něco už jsem zažil! Aleš P.


17. 9. 2018

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za super víkendový zájezd na Salzu a Enns v termínu 7.9.-9.9. Obzvláště pak chci poděkovat vedoucím Vaškovi Špůrovi a Žíďovi, kteří i nezkušeným vodákům, jako jsem já, dokázali pomoci, poradit, poučit a v neposlední řadě pobavit. I díky nim budu přemýšlet o dalším zájezdu s Vaší cestovní kanceláří. Děkuji S pozdravem, David V.


12. 9. 2018

Dobrý den, minulý víkend 7-9.9. 2018 jsme u vás absolvovali vodácký zážitek na řece Salze a Enns. Chtěla jsem touto cestou ještě jednou poděkovat instruktorům za pěkně strávený víkend, hezky se o nás starali a přeju Vám hodně spokojených zákazníků, jako jsme byli my a určitě se budeme těšit do budoucna na další zážitky s Vámi. Se srdečným pozdravem Kateřina (brzy V., přítel mě na Salze požádal o ruku) a Jakub V.


25. 8. 2018

Ahoj cvoci. Ráda bych tímto poděkovala za další úžasnou dovolenou, tentokrát Černá hora s Tarou. Obrovské díky samozřejmě patří především Žíďovi a Koubovi, kteří se o nás po celou dobu starali, radili kde si co dát, kam se podívat a udržovali stále vysmátou náladu. Nemenší díky patří též řidičům a vám v kanclech, co děláte všechno co je považováno za samozřejmost. Jste nejlepší, všichni!


21. 8. 2018

Ahoj všichni milí Cvoci, další krásná akce za námi, fňuk!.....teď zase šeď, šeď bez peřejí . Díky moc klukům, Koubovi i Žíďovi, jak už jsem psala, nevím kde tyhle skvělé týpky berete :-) . Bonus 1: poprvé jsme zažili gajda s kytarou a ještě super repertoárem....blaho! Bonus 2: výborní řidiči.....žádná pruda, že za pět minut vyklidit bus. Pepa i Pavel byli úžasní a kdyby bylo možné předat dík do firmy, tak budu vděčná. Já se trochu bála, že jedu podruhé na stejný zájezd, že třeba nuda.....ale tak to fakt nebylo. Byl trochu vyšší stav vody na všech řekách, hlavně na Taře a tím byl zájezd rázem mnohem dobrodružnější :-). Moc děkuju Koubovi, že na spodní Taře nacpal můj kajak do lodi a svezl mě. Myslím, že jinak bych si hóóódně  zaplavala. Byl to pro mě super zážitek, protože s tak skvělým zadákem jsem nikdy nejela. Sešla se dobrá partička....i když je pravda, že tolik zdravotníků (čtyři lékaři a tři fyzioterapeuti) jsem na vodě  pohromadě ještě neviděla......(ale  průjem postihl skoro všechny :-)  ) Doporučovala bych příště z hadice vodu převařit …...ale možná prostě bylo málo rakije ! V každém případě dík ´.....jela bych okamžitě zas....vzdor těm 24 hodinám v busu a 3 hodinám na chorvatsko-srbské hranici. Pac a pusu Šíša


14. 8. 2018

Ještě jednou zdravím do Cvoka, uvědomila jsem si, že jsem zapomněla poděkovat dalšímu oblíbenci Ondrovi Vozymu za super seakajaky na Slapech a moc se mu omlouvám, že to posílám až teď. Byla to parádní akce s krásným počasím, pohodovou partičkou a super průvodcem, který nás učil nalézat do seakajaku z různých míst (voda, břeh, molo, .....), děkuju mu za opravování techniky mého pádlování, které je naučené z kanoe - zvednutých loktů či ramen a budu doufat, že to do mě natloukl pořádně:-)). Takže díky za vše a budu se těšit na 3 jezy v září ahoj Martina


14. 8. 2018

Ahoj, chtěla bych touto cestou poděkovat za super dovolenou ve Švýcarsku a Slovinsku. Měli jsme fajn průvodce. Dík Dáša K.


14. 8. 2018

Ahoj Cvoci,  předevčírem jsme se vrátili ze zájezdu na Taru a nemůžu napsat nic jiného, než že to byl zase další úžasný super zájezd s vámi. Naprosto dokonalí Žíďa s Kubou, pohodová  partička, nejlepší říďové Pepa a Pavel, krásné počasí a těch zážitků... Parádní je spojení sjezdu řek a výšlapů v Durmitoru, kde si každý mohl vybrat, co absolvuje. Ať už náročnější výstupy, trasu kolem Černého jezera, lanovku nebo jen válení se v kempu, každý si určitě přišel na své. Všechny řeky byly moc krásné, i když Tara je samozřejmě vítězka a co se týče řek, chtěla bych hrozně moc poděkovat Žíďovi za to, že se snažil ze mě udělat lepšího háčka a doufám, že ve mně něco zůstane:-) Nechápu jak to děláte, kde všechny kluky berete, ale máte strašný štěstí na to, jací jsou. Žíďu už znám, s Kubou jsem byla poprvé a opět výbornej kluk, hrozně hodnej, ochotnej.... skvěle se s Žíďou doplňují, jsou to naprostí profíci ...a jeho Zetor a spol mi asi ještě dlouho budou znít v hlavě :-))) Prostě bylo to super, super, super. Ještě jednou moc děkuju oběma klukům a doufám, že to nebylo naposled, kdy jsem s nima dohromady někam vyrazila. Mějte se všichni krásně a snad se brzy zase uvidíme. Martina


10. 8. 2018

Švýcarské letní řeky na kánoi Dobrý den, stejně jako vloni po zájezdu na Taru i letos se musíme podělit (Jindra a Bára) o naše dojmy ze zájezdu, tentokrát na švýcarské letní řeky. Opět jsme si akci krásně užili, řeky i hory, počasí nám přálo, kolektiv perfektní a všechno pěkně klapalo. Nižší stavy řek jsme si vynahradili na Innu, který nám dal místy docela zabrat a sbírali jsme nové zkušenosti, ale s pomocí Ondry a Kuldy jsme to pěkně zvládli. Kluci obecně fungovali bezchybně, žádné stresy a současně vše pod kontrolou. Velké poděkování říďovi, který předvedl famózní sólový výkon. Švýcarské letní řeky jsou sice od Tary dost odlišné, ale co se týká dojmů a zážitků, tak i tentokrát jedna z nejlepších dovolených a těšíme se opět nejpozději za rok na nějakém zájezdu s Cvokem. Jindra


6. 8. 2018

Zážitková dovolená-rafting, canynonig, ferraty a bobohá dráha 18.7. - 22.7.2018

Dobrý den,   v první řadě bych Vám chtěl moc poděkovat za super zážitek. Tedy hlavně bych chtěl poděkovat Instruktorům, kteří se o tento zážitek postarali. Vše bez problému a je opravdu vidět, že je to baví. Vždy všechno vysvětlili a byla sranda ;-) Ihned bych s nimi jel znovu. Petr V.